СТАТТЯ

Зйомка відео камерою Canon EOS 90D

EOS 90D Shooting Video

Високоякісне творче відео

Створюйте дивовижні відео з роздільною здатністю до 4K та частотою кадрів від 25 до 30 за секунду, щоб досягти неймовірного, кінематографічного стилю.

Можливість вибору кадрової частоти

При зйомці у форматі Full HD можна обирату швидкість кадрів за секунду від 30 або 25 до приголомливих 50-60 кадрів, просто ідеальне для зйомки відео. Також доступні 100 – 120 кадрів за секунду, для неперевершених сповільнених зйомок.*

Прискорена зйомка у форматі 4К, з 3 різними встановленими наборами параметрів, дозволяють відзняти дійства у зовсім незвичній манері. Захоплення кадри з відео у форматі 4K дозволяє створити з нього 8 МП зображення в форматі JPEG.

*Відео із високою частотою кадрів буде зменшено до 84,1 % по горизонталі та 84,2 % по вертикалі”

EOS 90D Selection of frame rates
© Copyright Fergus Kennedy

Створена для кінематографа

Коли ви будете використовувати камеру EOS 90D для відео-проектів, ви побачите, що її було розроблено, щоб зробити життя більш простим, тож ви зможете витрачати більше енергії на творчість. Наприклад, сенсорний екран зі змінним кутом огляду буквально дозволяє вам знімати під будь яким кутом, а зовнішній роз’єм для мікрофона та навушників дозволить записувати та контролювати аудіо потік, більш ретельно.

Оновлена система Movie Servo Dual Pixel CMOS AF дозволяє більш чітко контролювати об’єкти що рухаються по всьому периметру кадру, а функції визначенням очей та об’єктів доступні навіть під час зйомки відео. Динамічна зміна точки фокусування під час зйомки тепер такаж легка й проста, як натискання пальцем на екран, ви навіть можете коригувати фокусування з вашого смарт-пристрою за допомогою додатку Canon Camera Connect. Швидкість фокусування камери можна змінити з меню налаштувань, це потрібно для миттєвих знімків або ефектів зменшення різкості.

Ручне фокусування теж стало простим і зручним, система підказує що буде чітким на знімку, а що ні.


< Повернутися до огляду моделей EOS 90D

Вам також може сподобатися...