Кришталева чистота

Закарбовуйте деталі на виразному й бездоганному відеозображенні за допомогою неймовірного сенсора EOS 5D Mark IV. Відеозйомка цифровими дзеркальним фотокамерами стала ще якіснішою завдяки форматам 4K1 й Full HD для різної кадрової частоти, зокрема повільного відтворення 60p.

Capture the moment

Захоплення найцікавіших моментів

Переглянути відео

Бездоганні знімки
з будь-якого кадру

Одна з функцій, успадкованих EOS 5D Mark IV від EOS-1D X Mark II, дає змогу знімати відео формату 4K й зберігати кадри як файли JPEG із високою деталізацією 8,8 МП одразу на карту пам’яті.

4K Screengrab Music Promo

Висока частота кадрів

Висока частота кадрів забезпечує нові чудові можливості створення реалістичного відео. Записування HD-відео (120 кадр/с) гарантує максимальну деталізацію навіть найшвидших об’єктів.

Shooting high frame rate with EOS 5D Mark IV

Відео з високою частотою кадрів

Переглянути відео

Професійне фокусування

Технологія Dual Pixel CMOS в EOS 5D Mark IV — одна з найважливіших її відмінностей від EOS 5D Mark III. Плавне й точне регулювання зміщення фокуса як для 4K, так і для Full HD можна отримати всього одним дотиком до сенсорного екрана в точках, між якими потрібно змістити фокус.

Shooting movies professionally with EOS 5D Mark IV

Гама Canon Log

Режим Canon Log на камері EOS 5D Mark IV забезпечує широкий динамічний діапазон, широкі можливості з коригування експозиції та значну свободу під час постпродакшн.

Докладніше

EOS 5D Mark IV

Висока деталізація відео з HDR

У відео HDR нормальні кадри суміщаються з недоекспонованими: найяскравіші частини кадру стискаються та зберігається більше виділених деталей, що забезпечує широкий динамічний діапазон.

Shooting high dynamic range movies with 5D Mark IV

Неймовірні можливості HDR

Переглянути відео

Повільна видовищна зйомка

Функції зйомки з таймером в EOS 5D Mark IV дають змогу виконувати вповільнену зйомку з надзвичайною чіткістю. Знімайте до 3600 кадрів із відео Full HD з часом відтворення близько 2 хв., створюючи особливі, динамічні фільми.

Shooting timelapse on beach with EOS 5D Mark IV

Уповільнена зйомка

Переглянути відео

Мікрофон
і навушники,
Вихід HDMI

Роз’єми для мікрофона й навушників дають змогу записувати саундтреки й слідкувати за аудіосигналом для ідеального звуку. HDMI забезпечує вихід для аудіо й нестиснутого відео Full HD на зовнішні записувальні пристрої й відеомонітори.

Shooting HDMI out with EOS 5D Mark IV

Направлений
стереомікрофон DM-E1

Приєднайте зовнішній мікрофон DM-E1 до EOS 5D Mark IV й записуйте ідеальні саундтреки для фільмів і стежте за аудіосигналом для ідеального звуку. HDMI забезпечує вихід для аудіо й нестиснутого відео Full HD на зовнішні записувальні пристрої й відеомонітори.

Докладніше

EOS 5D Mark IV with DM-E1 microphone

Виноски

Дізнайтеся про інші переваги