Grizzly bear waiting for fish at waterfall

Точність як стандарт

Швидкоплинні миті

Система 61-точкового автофокусування дає змогу відстежувати навіть об’єкти, що хаотично рухаються, контролюючи перебіг подій. Завдяки 61 точці АФ1 камера EOS 5D Mark IV охоплює більшу (на 8 % по вертикалі в центральній області та на 24 % по вертикалі в периферійних областях) область, що розширює можливості компонування об’єктів у кадрі.

Viewfinder focus area of Canon EOS 5D Mark IV

Швидке безперервне
фокусування навіть
у сутінках

Високочутливий сенсор АФ гарантує ефективну роботу системи фокусування EOS 5D Mark IV навіть за освітлення EV-32. Під час зйомки в режимі Live View з технологією Dual Pixel CMOS AF цей показник може сягати EV-43.

Точне АФ навіть із
довгофокусними об’єктивами

Знімаючи спортивні змагання та дику природу, доводиться часто використовувати наддовгофокусні телеоб’єктиви з телеконвертерами. 61-точкове АФ із 21 точкою перехресного типу при діафрагмі f/81 дає змогу легко й точно наводити фокус.

Bear in viewfinder captured with EOS 5D Mark IV

150 000-піксельний датчик вимірювання

У камері EOS 5D Mark IV використовується спеціальний 150 000-піксельний датчик RGB+IR для точного виміру експозиції. У поєднанні із системою АФ камери це спрощує виявлення й відстеження кольорових об’єктів та розпізнавання облич.

150k pixel metering sensor in EOS 5D Mark IV

Точне відстеження
об’єктів зйомки

Камеру EOS 5D Mark IV оснащено системою автофокусування EOS iTR, яка значно підвищує ефективність відстеження об’єктів. Ви можете настроїти відстеження, вибравши потрібний режим фокусування й відстеження обличчя або іншого об’єкта.

Вибір режиму
фокусування відповідно до
об’єкта зйомки

Система слідкуючого автофокусування Canon третього покоління використовує алгоритм АФ, який покращує чутливість відстеження несподіваних рухів об’єктів у кадрі.

Шість готових настроюваних схем АФ допомагають вибрати оптимальний варіант для об’єкта зйомки (чутливість відстеження, відстеження прискорення/сповільнення, автоперемикання точок автофокусування тощо).

AF case study settings on the Canon EOS 5D Mark IV

Зйомка за будь-якого штучного освітлення

Камера EOS 5D Mark IV визначає частоту мерехтіння джерела світла й адаптує інтервали зйомки так, щоб вона відбувалася в момент майже пікової яскравості, зменшуючи цим вплив мерехтіння. Ця функція працює для частоти мерехтіння 100 Гц і 120 Гц і має вдосконалений алгоритм для запобігання неправильному виявленню мерехтливого світла.

Вибір точки автофокусування

Кнопка вибору нової області АФ на задній панелі камери EOS 5D Mark IV дає змогу легко перемикати точки автофокусування, не відриваючи очей від видошукача.

EOS 5D Mark IV AF selection

Виноски

Дізнайтеся про інші переваги