Stay connected

Не втрачайте зв’язок

Зручна
інтеграція

Використовуйте функції Wi-Fi і NFC в EOS 5D Mark IV, щоб підключатися до смартфона, планшета чи ноутбука або до служб обміну зображеннями. Ідеальний пристрій, щоб надсилати знімки й публікувати їх у соцмережах. Підтримка FTP і FTPS ідеально підходить для приміщень із Wi-Fi, коли потрібна додаткова безпека.

Wi-Fi GPS and NFC on EOS 5D Mark IV

Підключення та
дистанційна зйомка

Камерою EOS 5D Mark IV можна керувати без дротів зі смартфона або планшета з Canon Camera Connect (iOS або Android). Знімайте з нових ракурсів і дистанційно керуйте функціями, як-от сенсорним фокусуванням, щоб зміщувати фокус під час обробки відео.

Using tablet remote with the EOS 5D Mark IV

Обрізання

Ви можете легко змінити композицію після зйомки й настроїти розмір зображень, щоб негайно поділитися ними через вбудований Wi-Fi. Як і в EOS-1D X Mark II, зображення можна обрізати, щоб підготувати до публікації, і швидко надіслати редакторам та ілюстраторам.

Crop and resize image with EOS 5D Mark IV

Модуль
Wi-Fi

Модуль WFT-E7 дає змогу передавати зображення з камери на комп’ютер через бездротову мережу на великій відстані та розширює можливості дистанційної зйомки й функції медіасервера.

Wi-Fi transmitter WFT-E7 for EOS 5D Mark IV
Connect around the world with 5D Mark IV

На зв’язку зі світом

Вбудований GPS додає геотеги з розташуванням і підтримує точність внутрішнього годинника EOS 5D Mark IV. Ця модель також заощаджує енергію для тривалішої зйомки. Дані GPS допомагають каталогізувати зображення та дають змогу повертатися на місця зйомки.

Жодних втрачених даних

Фотожурналісти мають фіксувати найменші деталі, зокрема письмову інформацію. Передавайте шаблони метаданих до EOS 5D Mark IV з особистими відомостями та даними про знімки. Ці дані додаватимуться до полів метаданих IPTC кожного знятого зображення.

Share date via IPTC with EOS 5D Mark IV

Швидке й надійне
передавання даних

З роз’ємом USB 3.0 можна швидко передавати файли на комп’ютери Windows і Mac під час зйомки з підключенням.

USB connectivity with EOS 5D Mark IV

Гнучкі
можливості записування

EOS 5D Mark IV має слоти для карт пам’яті SD та CF і підтримує карти UDMA 7 зі швидкістю записування до 167 МБ на секунду.

EOS 5D Mark IV dual card slots

Дізнайтеся про інші переваги