Vanuatu volcano lava captured on EOS 5D Mark IV

Спроектовані для відмінної роботи

Ulla Lohmann

Дослідник

Потужний
процесор

Процесор DIGIC 6+ — один із найважливіших компонентів камери EOS 5D Mark IV. Він відповідає за кожен аспект її роботи, зокрема перетворення необроблених даних сенсора на високоякісні зображення з мінімальним рівнем шуму, високою деталізацією, точним відтворенням кольорів і природними відтінками.

DIGIC 6+ processor found on Canon EOS 5D Mark IV

Усі незабутні
миттєвості кадр
за кадром

Камера EOS 5D Mark IV вирізняється такими потужними можливостями, як неперервна зйомка зі швидкістю 7 кадр/с1 з повністю автоматичним фокусуванням і автоекспозицією, і дає змогу створювати серії з 21 знімка RAW або необмеженої кількості знімків JPEG2. Ви завжди будете готові до наступного кадру. У режимі Live View можлива безперервна зйомка зі швидкістю 4,3 кадр/сек. з відстеженням АФ. Ви завжди будете готові до наступного кадру.

Gannet caught in mid flight with EOS 5D Mark IV

Чіткий і зручний
РК-екран

РК-екран із діагоналлю 3,2 дюйма з високою роздільною здатністю й сенсорними, інтуїтивно зрозумілими елементами керування дарує справжнє задоволення від роботи з камерою EOS 5D Mark IV. Просто торкніться, щоб вибрати команду, або проведіть пальцем, щоб переглянути знімки. Завдяки чотирьом варіантам кольорового оформлення екраном зручно користуватися в будь-яку годину дня й ночі.

LCD touchscreen with EOS 5D Mark IV

Непомітна
безшумна зйомка

Режим тихої зйомки EOS 5D Mark IV дає змогу зменшити гучність звуку роботи затвора. Спеціальний глушник забезпечує беззвучну зйомку навіть у найтихішому оточенні.

EOS 5D Mark IV

Система керування тремтінням дзеркал

Тремтіння камери або вібрація дзеркала можуть розмити зображення, тому Canon розробила систему керування вібрацією дзеркала, щоб мінімізувати таке розмиття. Тепер ви можете створювати чіткі знімки з мінімальним рівнем шуму — ідеальний варіант для непомітної зйомки.

Mirror vibration control system in EOS 5D Mark IV

Система керування тремтінням дзеркал

Переглянути відео

Перегляд, компонування
та зйомка без перешкод

Система Intelligent Viewfinder II й такі параметри зйомки, як електронний рівень за двома осями, гарантують чітке та яскраве відтворення сцени через об’єктив із майже повним полем огляду. Зручне розташування параметрів зйомки на екрані допомагає точно й швидко скомпонувати кадр, а настройки дисплея зможуть задовольнити потреби будь-якого фотографа.

Viewfinder of the Canon EOS 5D Mark IV

Настроюваний екран
швидкого керування

У кожного фотографа свій стиль і свій порядок роботи. Тому інженери Canon передбачили можливість швидко та легко змінювати тип, розмір і розташування піктограм на екрані швидкого керування камерою, тож улюблені настройки будуть завжди під рукою.

Custom Quick control screen on EOS 5D Mark IV

Міцність і
надійність

Камеру EOS 5D Mark IV оснащено міцним водонепроникним3 корпусом на основі магнієвих сплавів, який гарантує надійну роботу навіть у дуже несприятливих умовах. Камера EOS 5D Mark IV легша за EOS 5D Mark III й створена спеціально для надійної та ефективної зйомки протягом тривалого часу.

EOS 5D Mark IV magnesium alloy body

Шлях до
досконалості

Ручка-тримач акумуляторів BG-E20 додає зручності під час роботи з камерою EOS 5D Mark IV з рук і вдвічі збільшує ємність акумулятора, подовжуючи час зйомки без підзарядки й розширюючи можливості завдяки вертикальним елементам керування фокусуванням і виміром.

EOS 5D Mark IV Battery Grip BG-E20

Виноски

1. При 1/500 с. максимальною діафрагмою (залежить від об’єктива), повністю зарядженим акумулятором LP-E6N і за температури 23 °C. Витримка зменшується, якщо увімкнено захист від мерехтіння, режим Dual Pixel RAW або цифровий оптимізатор об’єктива.

2. EV-3 за таких умов: 1 центральна точка АФ, f/2,8, покадровий АФ, 23 °C, 100 одиниць ISO

3. Кришки відсіків, кришки блоку роз’ємів, та інші частини, що відкриваються, мають бути закриті для захисту від пилу й конденсату. Однак ці заходи не можуть повністю запобігти потраплянню води й пилу всередину камери.

Дізнайтеся про інші переваги