Canon Log for EOS 5D Mark IV
alt text goes here

Режим Canon Log для EOS 5D Mark IV

Високоякісне відео для простого вирівнювання палітри кольорів, із розширеним динамічним діапазоном і низьким рівнем шуму.

Що таке Canon Log?

Логарифмічна крива передачі тонів забезпечує надширокий динамічний діапазон і широкі можливості з коригування експозиції, спрощуючи вирівнювання палітри кольорів.

Розширьте динамічний діапазон для максимальної гнучкості

Збережіть усі деталі в найтемніших і найсвітліших ділянках кадру. Canon Log забезпечує 12-ступеневий динамічний діапазон на ISO 400, відтворюючи природні кольори навіть за високої контрастності.

Extend dynamic range for maximum flexibility

Відео, що оживає на стадії постпродакшн

Відео, зняте в режимі Canon Log, спрощує вирівнювання палітри кольорів. Рівень шуму знижено, особливо в найтемніших ділянках і на ділянках із високою насиченістю. Кольори природні, а тони шкіри відтворюються дуже точно.

Footage that comes alive in post-production

Сумісність на різних камерах

Відео, зняте в режимі Canon Log, схоже на відео, зняте на кінокамеру EOS, зокрема EOS C300 Mark II, тож EOS 5D Mark IV — це чудова запасна камера. Його легше змонтувати з результатами, знятими в режимі Log на камери інших виробників.

Continuity between cameras
Make the grade

Вирівняйте кольори

Використовуйте режим Canon Log, якщо знімаєте на кілька камер, щоб ідеально змонтувати результати.

Переглянути відео

Режим Canon Log і формат 4K — чудове поєднання

Камера EOS 5D Mark IV дає змогу використовувати режим Canon Log з іншими творчими функціями відеозйомки, зокрема автофокусуванням Dual Pixel CMOS AF, високою частотою кадрів (до 120P) і форматом 4K.

Canon Log and 4K – the perfect partnership

View Assist

Знімайте відео в режимі Canon Log і використовуйте функцію View Assist, щоб побачити, як на РК-дисплеї камери виглядатиме відео після обробки.

View Assist

Примітки щодо зйомки в режимі Canon Log на камеру EOS 5D Mark IV

Якщо вибрано режим Canon Log, не працюватимуть такі функції відеозйомки: Стиль зображення, Автоматичний оптимізатор освітлення, Пріоритет світлих тонів, Покадрова відеозйомка та HDR-відео. 


Під час зйомки в режимі Canon Log навести фокус за допомогою АФ в умовах слабкого освітлення та низької контрастності важче, ніж за звичайної зйомки. 

Якщо режим Canon Log настроєно, залежно від об’єкта й умов зйомки на відео можуть з’явитися горизонтальні смуги шуму. Перед фактичною зйомкою рекомендується відзняти кілька тестових відео. Зверніть увагу, що шум може стати помітнішим, особливо якщо застосувати різкий контраст під час вирівнювання палітри кольорів відзнятого відео. 

Якщо режим Canon Log настроєно, переходи кольорів неба або білих стін можуть відтворюватися неточно. Можлива неправильна експозиція, неточне відтворення кольорів або шум. 


Відео можна знімати за допомогою комп’ютера зі службовою програмою EOS Utility. Проте за допомогою цієї програми не можна вибрати режим Canon Log. Це потрібно зробити на камері.

Готові додати режим Canon Log?

Режим Canon Log можна додати на камеру EOS 5D Mark IV в місцевому сервісному центрі Canon за додаткову плату.

Дізнайтесь, як це зробити

Пов’язаний вміст