LEGRIA 4K AND FULL HD CAMCORDERS
alt text goes here

ВІДЕОКАМЕРИ LEGRIA 4K І FULL HD ДЛЯ ВІДЕОБЛОГЕРІВ

Скористайтеся найсучаснішими моделями лінійки LEGRIA HF G для створення неперевершених відео, що втілюють у собі вашу пристрасть до створення сюжетів.

Бездоганна якість і творчі можливості

Компактні та прості у використанні відеокамери лінійки LEGRIA HF G поєднують у собі передові технології та широкі можливості керування творчим процесом і тому ідеально підійдуть для відеоблогерів, користувачів Youtube, документалістів і незалежних кінематографістів.

Передова технологія

Створюйте неймовірно яскраве та плавне відео навіть за складних умов освітлення завдяки таким особливостям, як CMOS-сенсор 4K типу 1.0 або сенсор HD CMOS PRO, вбудований нейтральний фільтр, удосконалена стабілізація зображення за 5 осями із широким динамічним діапазоном.

Advanced technology

Зручна творча зйомка

Професійний важіль масштабування, поворотний видошукач та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяють легко здійснювати зйомку з рук. Використовуйте настроювані функціональні кнопки та дисковий регулятор для швидкого керування процесом зйомки і під’єднайте мікрофон і навушники, щоб забезпечити високу якість звуку.

Comfortable creative shooting

4K чи Full HD?

Дізнайтеся про переваги зйомки у форматах 4K та Full HD — від роздільної здатності зображення до засобів зберігання даних, редагування та відтворення — щоб вибрати пристрій, який оптимально підійде для всіх ваших поточних і майбутніх творчих проектів.

Докладніше

4k or Full HD?

Яка камера Canon найкраще підійде для ваших потреб відеозйомки

Не можете визначитися з тим, який пристрій Canon стане оптимальним варіантом для вас? Порівняйте переваги відеозйомки з використанням відеокамери LEGRIA, камери EOS зі змінними об’єктивами та однієї з наших компактних камер.

Докладніше

Which Canon camera is best for your video needs

Не знайшли те, що шукали?