LEGRIA 4K and HD camcorders for video enthusiasts
alt text goes here

4K- Й HD-ВІДЕОКАМЕРА LEGRIA
ДЛЯ ВІДЕОБЛОГЕРІВ

Скористайтеся найсучаснішими моделями лінійки LEGRIA HF G, щоб розкрити свій творчий потенціал у виняткових відео.

Бездоганна якість і творчі можливості

Компактні та зручні моделі лінійки LEGRIA HF G вирізняються чудовими оптичними характеристиками, CMOS-сенсором 4K типу 1.0 або сенсором HD CMOS PRO, інтелектуальною оптичною системою стабілізації зображення та широкими можливостями для керування в ручному режимі.

Продуктивні сенсори

CMOS-сенсори 4K типу 1.0 і сенсори HD CMOS PRO забезпечують дивовижну якість зображення та природне відтворення кольорів навіть за слабкого освітлення. Завдяки широкому динамічному діапазону деталізація ваших фото вражатиме як на світлих, так і на темних ділянках.

High Performance Sensors

Інтелектуальна оптична стабілізація зображення

Знімайте різкі деталізовані відео навіть із рук або на ходу завдяки вдосконаленому динамічному оптичному стабілізатору зображення. Інтелектуальна система вибирає оптимальні настройки з 4 режимів, щоб нейтралізувати рух і уникнути розмиття.

Intelligent Optical Image Stabilisation

Повне ручне керування

Насолоджуйтеся повною свободою творчості. Інтуїтивно керуйте фокусом, використовуючи кільце об’єктива для ручного керування, і вибирайте власні значення експозиції, діафрагми, витримки й підсилення, незалежно змінюючи їх за допомогою сенсорного екрана та регульованого диска керування.

Full Manual control

Не знайшли те, що шукали?