Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Просте та зручне налаштування

Завдяки вбудованому приймачу Wi-Fi, фільтру ND та кріпленню EF, камеру EOS C200 легко налаштувати, щоб забезпечити потрібні параметри при зйомці за різних умов, вона також дозволяє бути мобільними та вражає своєю надійністю.

Дистанційне керування та попередній перегляд через Wi-Fi

Вбудований модуль Wi-Fi та підтримка Ethernet дозволяють використовувати функції попереднього перегляду, дистанційного керування браузером та перегляду зображень з комп’ютера або мобільного пристрою, що є важливим для монтажу на дроні або крані.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Вбудований 10-ступеневий оптичний нейтральний світлофільтр

Камера EOS C200 має вбудований оптичний нейтральний світлофільтр із 2, 4, 6, 8 або 10-ступенями контролю якості зображень, які значно заощаджують час, адже управління здійснюється за допомогою зручних кнопок.

Зручне управління за допомогою EVF-V70

Додатковий електронний видошукач EVF-V70 можна використовувати за світлого навколишнього оточення, завдяки винятковому екрану Full HD OLED, який неймовірно якісно передає кольори, а на додаток, вбудовані функції налаштування камери, роблять її ідеальною для використання одним оператором.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Сумісний з величезним асортиментом об’єктивів Canon EF

Кріплення EOS C200’s EF, підтримує протокол передачі даних Canon, оптимізуючи роботу об’єктивів EF, в тому числі об’єктиви 4K ENG-style Cine Servo та Cine Primes.

Large range of Canon EF lenses

Можливість встановлення байонет PL

Можливе встановлення кріплення PL, для ще більшого розширення діапазону об’єктивів які можна використовувати.

Close up view of Canon PL lens with mount

Дізнайтеся про інші переваги