Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Точність і надійність автофокусування

Технологія Canon Dual Pixel CMOS AF забезпечує автофокусування на більш ніж 80 % кадру за горизонталлю та вертикаллю, із функцією сенсорного відстеження та керування.

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF

Камера EOS C200 оснащена спеціальною технологією автофокусу, яка використовує два фотодіоди на один піксель і створює 2 незалежні зображення, а функція визначення відмінності фаз забезпечує точність автофокусування.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Легке фокусування завдяки зручному сенсорному екрану

4-дюймовий сенсорний LCD екран Canon, забезпечує швидке, та інтуітивно-зрозуміле керування, а також контроль при покадровій зйомці. Просто натисніть на екрані на об’єкт, на який треба навести фокус.

Розпізнавання обличь

Система автофокусування камери C200 Dual Pixel CMOS AF має два режими відстеження обличь, вони можуть автоматично виявляти та відстежувати вибране обличчя в межах кадру або визначити його пріоритет за допомогою попередньо обраної точки фокусування.

Face Detection

Безперервне автофокусування з відстеженням положення об’єкту

Система автофокусування Dual Pixel CMOS AF фотокамери EOS C200’s автоматично відстежує обраний об’єкт, забезпечуючи постійне захоплення фокусу навіть коли об’єкт рухається.

Picture of a group of people on a boat

Посібник із використання технології Dual Pixel

Під час зйомки у форматі 4K ручне фокусування може бути не ідеальним. Функція допомоги використання технології фокусування Canon Dual Pixel допомагає користувачу вручну витримувати потрібне значення фокусу, налаштовувати передній чи задній, забезпечуючи чіткі фокусні відстані.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Налаштування параметрів автофокусування

Canon додав нову функцію до меню налаштувань автофокусування, яка дозволяє користувачу визначати швидкість та чутливість автофокусування, що в свою чергу додає більшої зручності та контролю.

Дізнайтеся про інші переваги