Професійні дисплеї

Canon DP-V2730

Потужний 27-дюймовий контрольний 4K-монітор із гнучкими можливостями використання призначений для забезпечення виняткової продуктивності відображення HDR-зображень і ідеально підходить для прямих трансляцій та етапів постпродукції.

Технічні характеристики

 • 27-дюймовий дисплей 4K HDR

  РК-панель 3840 x 2160 із яскравістю 1000 кд/м²

 • Удосконалена система моніторингу HDR

  Монітор відеосигналу, відображення неприродних кольорів, перевірка діапазону та багато іншого

 • Вражаюча якість зображень

  Підтримка стандартів Dolby Vision і EBU TECH33201

 • Підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

  Для безперебійного моніторингу багатокамерних процесів та робочих процесів із високою роздільною здатністю

 • Дистанційне керування / мультидисплейне відображення

  Підтримує підключення до комп’ютера, планшета або смартфона для дистанційного керування

 • Безкомпромісне підключення

  Один HDMI-вхід та порти 12G-SDI (чотири входи та п’ять виходів)

Відзначена нагородами система моніторингу HDR

Монітор DP-V2730 оснащений першокласними вдосконаленими інструментами HDR-моніторингу, які допомагають оцінювати HDR-контент і отримувати дані щодо всіх аспектів відображуваного сигналу.

 • Монітор відеосигналу HDR / режим RGB Parade

  Аналізуйте яскравість зображення зліва направо за допомогою шкали монітора, що підтримує сигнали IRE, PQ, HLG і навіть Log від пристроїв різних виробників.

 • Відображення неприродних кольорів HDR

  Дає візуальне представлення експозиції і обрізки зображення на основі детальних та настроюваних колірних шкал для IRE, PQ або HLG.

 • Перевірка діапазону

  Перемикає вихідний сигнал на монохромний і дозволяє користувачам установити піковий рівень яскравості, щоб легко визначити області, які потребують регулювання.

 • Перевірка значення пікселів / діаграма хроматичності

  Дозволяє точно визначити значення кольору та яскравості певного пікселя. Також відображається діаграма CIE для ілюстрування розташування колірного простору пікселів або загальної гами всього зображення.

 • Відображення кольорів поза гамою

  Перемикає вихідний сигнал на монохромний і виділяє кольори за межами вибраної колірної гами. Користувачі можуть вибрати або ITU-R BT.709, або природну (Native) гаму.

 • Перегляд порівняння HDR/SDR

  Додаткова функція, яка перетворює вміст HDR у SDR для їхнього паралельного оцінювання. Цю функцію можна використовувати для порівняння оригінального вмісту разом із включеними користувачами LUT або CDL.

 • Гістограма HDR

  Графічне представлення розподілу яскравості на зображенні. Ця функція також може ілюструвати діапазони яскравості SDR та HDR.

 • Монітор світності кадру

  Інноваційний інструмент, який дозволяє користувачам точно відстежувати зміни пікової яскравості в часі під час перегляду відеоряду.

 • Багатодисплейне відображення

  Використовуйте кілька інструментів HDR-моніторингу одночасно й без перешкод для зображення.

DP-V2730

27-дюймовий дисплей із надзвичайною яскравістю

Монітор DP-V2730 оснащений 27-дюймовою РК-панеллю 4K UHD з повноекранним дисплеєм і рівномірною яскравістю до 1000 кд/м². Технологія локального затемнення Canon забезпечує наднизький рівень чорного 0,001 кд/м².

Достовірне відтворення кольорів HDR

Приголомшлива яскравість, деталізація темних ділянок та широка колірна гамма по всьому екрані від Canon відповідають вимогам сертифікації Dolby Vision і Grade1A за стандартами EBU TECH33202.

DP-V2730
DP-V2730

Одночасна підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

Переглядайте контент із роздільною здатністю до 4K на двох або чотирьох дисплеях з одночасною підтримкою сигналів SDI і HDMI та окремих профілів зображення або користувацьких таблиць підстановки. Монітор DP-V2730 також готовий до майбутніх робочих процесів із високою роздільною здатністю 8K.

Безкомпромісне підключення

Монітор DP-V2730 оснащено одним HDMI-входом та портами 12G-SDI (чотири входи та п’ять виходів), які працюють із сигналами 4K60P 4:2:2 10-біт або 4K30P 4:4:4 12-біт, що ідеально підходить для безперебійної інтеграції в кілька робочих процесів.

DP-V2730
DP-V2730

Дистанційне керування / мультидисплейне відображення

Підключайте DP-V2730 до комп’ютера, планшета чи смартфона, а також кількох дисплеїв Canon (через підключення до локальної мережі) за допомогою веб-інтерфейсу дистанційного керування. Цей оптимізований сенсорний інтерфейс користувача дозволяє переглядати зображення в реальному часі, отримувати детальну інформацію про сигнал та безпосередньо контролювати входи, інструменти моніторингу та налаштування.

Вбудований комутатор SDI

Монітор оснащений БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИМ виходом SD3, завдяки якому пристрій може функціонувати як 4-сторонній перемикач входу SDI та використовуватися для задоволення різноманітних вимог робочого процесу, як-от надсилання вихідного сигналу на монітор режисера, зовнішній рекордер або рішення для потокового трансляції даних.

DP-V2730
DP-V2730

Комплектація

Дисплей DP-V2730, основний блок
Посібник з інсталяції
Буклет з інструкціями

Подібна продукція

 • Професійні дисплеї

  DP-V3120

  31-дюймовий професійний дисплей 4K HDR з одним з найвищих у галузі значень яскравості у 2000 кд/м2, що підвищує гнучкість робочих процесів з використанням формату HDR.
 • Професійні дисплеї

  DP-V2411

  24-дюймовий контрольний дисплей із високою яскравістю, широкою колірною гамою та розширеними функціями для кіновиробництва у форматі HDR.
 • Професійні дисплеї

  DP-V1830

  Завдяки ергономічному та легкому дизайну, що підходить як для студійного, так і для непідготовленого середовища, професійний монітор DP-V1830 забезпечує виняткову продуктивність зображення 4K HDR.
  Докладніше DP-V1830
 • Професійні дисплеї

  DP-V1711

  Міцний, портативний 17-дюймовий 4K UHD-монітор із гніздом 12G-SDI і багатьма функціями HDR EOTF.
 1. Усі наведені дані отримано із застосуванням стандартних методик Canon для випробувань, окрім випадків, де це окремо зазначено. Характеристики може бути змінено без повідомлення.
 2. Оцінка Grade 1A отримана за коефіцієнт контрастності, пікову яскравість, рівень чорного й однорідність яскравості.
 3. Потрібна платна ліцензія.