Професійні дисплеї

Canon DP-V1830

Завдяки ергономічному та легкому дизайну, що підходить як для студійного, так і для непідготовленого середовища, професійний монітор DP-V1830 забезпечує виняткову продуктивність зображення 4K HDR.

Технічні характеристики

 • Notification Imagee

  18-дюймовий дисплей 4K HDR

  РК-панель 3840 x 2160 із яскравістю 1000 кд/м²

 • Notification Imagee

  Вражаюча якість зображень

  Підтримка стандартів Dolby Vision та EBU TECH3320*

 • Notification Imagee

  Удосконалена система моніторингу HDR

  Монітор відеосигналу, відображення неприродних кольорів, перевірка діапазону та багато іншого

 • Notification Imagee

  Безкомпромісне підключення

  Один HDMI-вхід та порти 12G-SDI (чотири входи та чотири виходи)

 • Notification Imagee

  Підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

  Для безперебійного моніторингу багатокамерних процесів та робочих процесів із високою роздільною здатністю

 • Notification Imagee

  Зручний та портативний

  Компактний і легкий корпус (7,5 кг)

* Оцінка Grade 1A отримана за коефіцієнт контрастності, пікову яскравість, рівень чорного, однорідність яскравості та час затримки.

ПІДТРИМКА ПРОДУКТІВ

Доступне оновлення

Нове вбудоване програмне забезпечення (версія 1.1) пропонує абсолютно нові функції, включно з додатковими інструментами моніторингу HDR, мультидисплейного відображення SDI/HDMI та багато іншого. Вбудований комутатор SDI тепер доступний за додаткову плату для спрощеного використання кількох камер.

Інструменти HDR-моніторингу

DP-V1830 оснащений відзначеними нагородами удосконаленими засобами моніторингу HDR, які допомагають оцінювати вміст HDR, надаючи детальну та точну інформацію щодо кожного аспекту відображуваного сигнала.

18” Display with Exceptional Brightness

18-дюймовий дисплей із надзвичайною яскравістю

Монітор DP-V1830 оснащений 18-дюймовою РК-панеллю 4K UHD з повноекранним дисплеєм і рівномірною яскравістю до 1000 кд/м². Цей монітор, який також характеризується наднизьким рівнем відтворення чорного 0,001 кд/м², забезпечує бездоганну продуктивність і точність у форматі HDR.

Достовірне відтворення кольорів та деталізація HDR-зображення

Удосконалена технологія дисплея та локального затемнення Canon забезпечує надзвичайну яскравість, деталізацію темних ділянок та широку кольорову гаму по всьому екрані. Виняткова якість HDR-вмісту, сертифікація Dolby Vision та відповідність стандартам Grade1A і EBU TECH33201.

1 Оцінка Grade 1A отримана за коефіцієнт контрастності, пікову яскравість, рівень чорного, однорідність яскравості та час затримки.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Одночасна підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

Монітор DP-V1830 підтримує одночасний перегляд у форматі до 4K UHD як на двох, так і на чотирьох моніторах для консолідованого багатокамерного моніторингу. Ця функція підтримує одночасний перегляд сигналів SDI та HDMI, а також окремих профілів зображення або користувацьких таблиць підстановки для кожного входу*. Монітор також підтримує відеосигнали у форматі 8K та готовий до майбутніх робочих процесів із високою роздільною здатністю.

* Доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

Вбудований комутатор SDI

DP-V1830 має БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ вихід SDI*, завдяки якому пристрій може функціонувати як 4-сторонній перемикач входу SDI, що робить роботу з кількома камерами більш ефективною. Цей вбудований перемикач може використовуватися для задоволення різноманітних вимог робочого процесу, як-от надсилання вихідного сигналу на монітор режисера, зовнішній рекордер або рішення для потокового трансляції даних.

* Потрібна платна ліцензія, доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Легка портативна конструкція

Компактний корпус вагою 7,5 кг робить DP-V1830 ідеальним для роботи в динаміці. Адаптер постійного струму, кріплення VESA та монтаж у 19-дюймову стійку забезпечують виняткову зручність використання.

Безкомпромісне підключення для простоти інтеграції

Монітор DP-V1830 оснащено одним HDMI-входом та портами 12G-SDI (чотири входи та чотири виходи), які працюють із сигналами 4K60P 4:2:2 10-біт або 4K30P 4:4:4 12-біт, що ідеально підходить для безперебійної інтеграції в кілька робочих процесів.

Canon Camera
Canon Camera

Дистанційне керування / мультидисплейне відображення*

Для додаткової гнучкості та зручного керування DP-V1830 можна під’єднати до комп’ютера, планшета або смартфона (через підключення через локальну мережу), щоб увімкнути веб-інтерфейс дистанційного керування. Цей сенсорний оптимізований інтерфейс користувача дозволяє переглядати зображення в реальному часі й детальну інформацію про сигнал та безпосередньо контролювати входи, інструменти моніторингу та налаштування. Крім того, користувачі можуть об’єднати кілька дисплеїв Canon разом через локальну мережу, щоб налаштувати параметри зображення або одночасно перемикати входи.

* Доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

DP-V1830

Комплектація

 • Монітор DP-V1830

 • Посібник із налаштування

 • Буклет з інструкціями

[ПІДТРИМКА]

Хочете, щоб з вами зв’язався представник компанії Canon?

Щоб отримати додаткову підтримку та поради, нехай один із наших спеціалістів Canon зв’яжеться з вами та надасть детальні інструкції щодо того, як цей монітор можна використовувати на вашому виробництві.

Пов’язана продукція