Професійні дисплеї

Canon DP-V1830

Завдяки ергономічному та легкому дизайну, що підходить як для студійного, так і для непідготовленого середовища, професійний монітор DP-V1830 забезпечує виняткову продуктивність зображення 4K HDR.

Технічні характеристики

 • 18-дюймовий дисплей 4K HDR

  РК-панель 3840 x 2160 із яскравістю 1000 кд/м²

 • Вражаюча якість зображень

  Підтримка стандартів Dolby Vision та EBU TECH3320*

 • Удосконалена система моніторингу HDR

  Монітор відеосигналу, відображення неприродних кольорів, перевірка діапазону та багато іншого

 • Безкомпромісне підключення

  Один HDMI-вхід та порти 12G-SDI (чотири входи та чотири виходи)

 • Підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

  Для безперебійного моніторингу багатокамерних процесів та робочих процесів із високою роздільною здатністю

 • Зручний та портативний

  Компактний і легкий корпус (7,5 кг)

* Оцінка Grade 1A отримана за коефіцієнт контрастності, пікову яскравість, рівень чорного, однорідність яскравості та час затримки.

ПІДТРИМКА ПРОДУКТІВ

Доступне оновлення

Нове вбудоване програмне забезпечення (версія 1.1) пропонує абсолютно нові функції, включно з додатковими інструментами моніторингу HDR, мультидисплейного відображення SDI/HDMI та багато іншого. Вбудований комутатор SDI тепер доступний за додаткову плату для спрощеного використання кількох камер.

Інструменти HDR-моніторингу

DP-V1830 оснащений відзначеними нагородами удосконаленими засобами моніторингу HDR, які допомагають оцінювати вміст HDR, надаючи детальну та точну інформацію щодо кожного аспекту відображуваного сигнала.

 • Монітор відеосигналу HDR / режим RGB Parade

  Аналізуйте яскравість зображення зліва направо за допомогою шкали монітора, що підтримує сигнали IRE, PQ, HLG і навіть Log від пристроїв різних виробників.

 • Відображення неприродних кольорів HDR

  Дає візуальне представлення експозиції і обрізки зображення на основі детальних та настроюваних колірних шкал для IRE, PQ або HLG.

 • Перевірка діапазону

  Перемикає вихідний сигнал на монохромний і дозволяє користувачам установити піковий рівень яскравості, щоб легко визначити області, які потребують регулювання.

 • Перевірка значення пікселів / діаграма хроматичності

  Дозволяє точно визначити значення кольору та яскравості певного пікселя. Також відображається діаграма CIE для ілюстрування розташування колірного простору пікселів або загальної гами всього зображення.

 • Відображення кольорів поза гамою

  Перемикає вихідний сигнал на монохромний і виділяє кольори за межами вибраної колірної гами. Користувачі можуть вибрати або ITU-R BT.709, або природну (Native) гаму.

 • Перегляд порівняння HDR/SDR

  Додаткова функція, яка перетворює вміст HDR у SDR для їхнього паралельного оцінювання. Цю функцію можна використовувати для порівняння оригінального вмісту разом із включеними користувачами LUT або CDL.

 • Гістограма HDR

  Графічне представлення розподілу яскравості на зображенні. Ця функція також може ілюструвати діапазони яскравості SDR та HDR.

 • Монітор світності кадру

  Інноваційний інструмент, який дозволяє користувачам точно відстежувати зміни пікової яскравості в часі під час перегляду відеоряду.

 • Багатодисплейне відображення

  Використовуйте кілька інструментів моніторингу HDR одночасно без перешкод для зображення.

18” Display with Exceptional Brightness

18-дюймовий дисплей із надзвичайною яскравістю

Монітор DP-V1830 оснащений 18-дюймовою РК-панеллю 4K UHD з повноекранним дисплеєм і рівномірною яскравістю до 1000 кд/м². Цей монітор, який також характеризується наднизьким рівнем відтворення чорного 0,001 кд/м², забезпечує бездоганну продуктивність і точність у форматі HDR.

Достовірне відтворення кольорів та деталізація HDR-зображення

Удосконалена технологія дисплея та локального затемнення Canon забезпечує надзвичайну яскравість, деталізацію темних ділянок та широку кольорову гаму по всьому екрані. Виняткова якість HDR-вмісту, сертифікація Dolby Vision та відповідність стандартам Grade1A і EBU TECH33201.

1 Оцінка Grade 1A отримана за коефіцієнт контрастності, пікову яскравість, рівень чорного, однорідність яскравості та час затримки.

Faithful Colour Reproduction and Detailed HDR Image Quality
Simultaneous Dual/Quad Display and 8K Support

Одночасна підтримка двох та чотирьох дисплеїв і підтримка формату 8K

Монітор DP-V1830 підтримує одночасний перегляд у форматі до 4K UHD як на двох, так і на чотирьох моніторах для консолідованого багатокамерного моніторингу. Ця функція підтримує одночасний перегляд сигналів SDI та HDMI, а також окремих профілів зображення або користувацьких таблиць підстановки для кожного входу*. Монітор також підтримує відеосигнали у форматі 8K та готовий до майбутніх робочих процесів із високою роздільною здатністю.

* Доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

Вбудований комутатор SDI

DP-V1830 має БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ вихід SDI*, завдяки якому пристрій може функціонувати як 4-сторонній перемикач входу SDI, що робить роботу з кількома камерами більш ефективною. Цей вбудований перемикач може використовуватися для задоволення різноманітних вимог робочого процесу, як-от надсилання вихідного сигналу на монітор режисера, зовнішній рекордер або рішення для потокового трансляції даних.

* Потрібна платна ліцензія, доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

Canon Camera
Lightweight and Portable Design

Легка портативна конструкція

Компактний корпус вагою 7,5 кг робить DP-V1830 ідеальним для роботи в динаміці. Адаптер постійного струму, кріплення VESA та монтаж у 19-дюймову стійку забезпечують виняткову зручність використання.

Безкомпромісне підключення для простоти інтеграції

Монітор DP-V1830 оснащено одним HDMI-входом та портами 12G-SDI (чотири входи та чотири виходи), які працюють із сигналами 4K60P 4:2:2 10-біт або 4K30P 4:4:4 12-біт, що ідеально підходить для безперебійної інтеграції в кілька робочих процесів.

Canon Camera
Canon Camera

Дистанційне керування / мультидисплейне відображення*

Для додаткової гнучкості та зручного керування DP-V1830 можна під’єднати до комп’ютера, планшета або смартфона (через підключення через локальну мережу), щоб увімкнути веб-інтерфейс дистанційного керування. Цей сенсорний оптимізований інтерфейс користувача дозволяє переглядати зображення в реальному часі й детальну інформацію про сигнал та безпосередньо контролювати входи, інструменти моніторингу та налаштування. Крім того, користувачі можуть об’єднати кілька дисплеїв Canon разом через локальну мережу, щоб налаштувати параметри зображення або одночасно перемикати входи.

* Доступно у вбудованому програмному забезпеченні з липня 2022 р.

DP-V1830

Комплектація

 • Монітор DP-V1830

 • Посібник із налаштування

 • Буклет з інструкціями

Пов’язана продукція

 • Професійні дисплеї

  DP-V3120

  31-дюймовий професійний дисплей 4K HDR з одним з найвищих у галузі значень яскравості у 2000 кд/м2, що підвищує гнучкість робочих процесів з використанням формату HDR.
 • Професійні дисплеї

  DP-V2730

  27-дюймовий контрольний дисплей 4K HDR із широкими функціональними можливостями, що ідеально підходить для професійних прямих трансляцій та етапів постпродукції.
  Докладніше DP-V2730
 • Професійні дисплеї

  DP-V2411

  24-дюймовий контрольний дисплей із високою яскравістю, широкою колірною гамою та розширеними функціями для кіновиробництва у форматі HDR.
 • Професійні дисплеї

  DP-V1711

  Міцний, портативний 17-дюймовий 4K UHD-монітор із гніздом 12G-SDI і багатьма функціями HDR EOTF.