Покращені можливості для створення лялькової анімації

stop-motion-camera-firmware

Покращені можливості для створення лялькової анімації

Покращені можливості для створення лялькової анімації

В оновленій мікропрограмі для підтримки лялькової анімації збільшено роздільну здатність режиму Live View із традиційної для Canon 960 x 640 до 1920 x 1280 у разі підключення до сумісної програми створення анімацій, наприклад Dragonframe. Це полегшує роботу аніматорів у тому, що стосується підтвердження фокусування та руху в кадрі.

pro-stop-motion-8

Режим Live View зі збільшеною роздільною здатністю

Режим Live View має велике значення для аніматорів, які створюють лялькові анімації. Аніматори використовують режим Live View у камері, щоб переглядати важливі деталі та приймати рішення, працюючи в програмах створення лялькової анімації, як-от Dragonframe. Мікропрограма Canon для підтримки лялькової анімації впроваджує збільшену роздільну здатність режиму Live View до 1920 x 1280, завдяки чому аніматори зможуть бачити найменші рухи й створювати ідеально точні анімації.

Ручне пікове фокусування через USB

Canon додала функцію ручного пікового фокусування через USB для роботи в програмах зі створення лялькової анімації, як-от Dragonframe.

Можливість спостереження за піковим фокусуванням у повноекранному режимі дозволяє аніматору з точністю знімати дрібні деталі та регулювати глибину різкості.

Фокусування на очах об’єкта (за допомогою червоної рамки) надає аніматору впевненості в тому, що знімання сцени відповідає режисерському задуму.

Larger Live View

Блокування діафрагми

Установіть значення діафрагми за допомогою функції блокування діафрагми в програмі Dragonframe. Ця автоматизована функція діафрагми зменшує мерехтіння, які пов’язані з діафрагмою і які можуть зіпсувати анімацію.

Aperture Lock

Запам’ятовування положення фокусування

Функція запам’ятовування положення фокусування дозволяє точно фокусуватися на об’єкті вручну за допомогою комп’ютерного управління і програми Dragonframe. Вона дозволяє користувачеві встановлювати запрограмоване положення фокусування, щоб воно не змінювалося протягом кількох днів знімання анімації. Функція запам’ятовування положення фокусування підтримується всіма RF-об’єктивами EOS.

Focus Position Memory

Таблиця порівняння стандартної мікропрограми та мікропрограми для підтримки лялькової анімації

Характеристики EOS R та EOS RP Стандартна мікропрограма Мікропрограма для підтримки лялькової анімації
Роздільна здатність режиму Live View 960 x 640 1920 x 1280
Ручне пікове фокусування в режимі Live View
Вихід HDMI
Запам’ятовування положення фокусування
Блокування діафрагми

Важлива інформація щодо встановленої мікропрограми для підтримки лялькової анімації на камерах EOS R та EOS RP

 • Вихід HDMI недоступний
 • [Характеристики дисп.] не можна встановлювати
 • Екран зйомки неможливо відобразити з роздільною здатністю 1920 x 1280 пікселів, а ручне пікове фокусування не відображатиметься, навіть якщо для параметра [Налаштування ручного пікового фокусування] установлено значення [Увімк.] за таких умов: 
  • Коли використовується об’єктив EF-S
  • Коли встановлено параметр [Багаторазова експозиція]
  • Коли для параметра [Обрізання / співвідношення сторін] установлено [1,6-кратне (обрізання)]
  • Коли збільшується екран зйомки
  • Коли кнопка затвора утримується після зйомки

Подібна продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.

 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

Вас також можуть зацікавити

 • Canon Camera

  Оновлення

  Підвищте продуктивність деяких камер Canon EOS, Cinema EOS та XA/XF, щоб ваші історії стали ще більш переконливими.

 • Canon Camera

  Обслуговування

  Підтримуйте своє обладнання у відмінному робочому стані завдяки широкому вибору пакетів технічного обслуговування для його очищення, перевірки та капітального ремонту.

 • Canon Camera

  Лялькова анімація

  Оператори-постановники Трістан Олівер (Tristan Oliver), Дейв Алекс Ріддетт (Dave Alex Riddett) і Джеймс Калірі (James Caliri) розповідають про магію, що стоїть за їхніми анімаційними фільмами, і причини, чому Canon EOS R є «ідеальною» камерою для створення лялькової анімації.