RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ

Новий вимір бачення. Представляємо СИСТЕМУ EOS VR від Canon

Дізнайтеся, як створювати захоплюючий тривимірний контент за допомогою сумісної повнокадрової камери EOS та об’єктива RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE, застосовуючи ефективніший і простіший робочий алгоритм системи EOS VR.

Стереоскопічна VR-зйомка з кутом захоплення 180°

Інноваційне рішення Canon для VR-зйомки з кутом захоплення 180° спрощує та оптимізує весь процес знімання. У ньому реалізовано найкращі технології RF-системи, що дозволило розробити подвійний об’єктив «риб’яче око» компактного розміру, який проектує стереоскопічні зображення для лівого та правого ока на один повнокадровий сенсор. Інноваційна конструкція ефективно усуває проблеми з вирівнюванням об’єктива та синхронізацією зображення, фіксуючи подвійне зображення типу «риб’яче око» поруч в одному файлі. Таким чином процес перетворення та експорту остаточного рівнокутного VR-зображення спрощується і стає більш надійним.
RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

Фотографуй

Із сумісними повнокадровими камерами з RF-кріплення, як-от EOS R5/R5 C із приголомшливим сенсором високої роздільної здатності, налаштовувати та знімати стереоскопічний VR-контент із кутом захоплення 180° тепер стало простіше. Просто встановіть об’єктив RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE на підтримувану камеру з відповідним програмним забезпеченням, виберіть потрібні налаштування камери та пориньте в абсолютно новий світ віртуального контенту.

Дистанційна зйомка

Використовуйте найновіші версії програми EOS Utility (для дротового підключення) або Camera Connect (для мобільного бездротового підключення), щоб віддалено налаштувати камеру й керувати нею, а також мати можливість бачити подвійне зображення «риб’яче око» або переглядати рівнокутне зображення в режимі Live Preview.

Camera Connect
Програма EOS VR Utility

Перетворення

Те, що колись було складним процесом вирівнювання, синхронізації та зшивання з кількома камерами / файловими системами, тепер набагато простіше завдяки службовій програмі EOS VR Utility1 від Canon (підтримує файли формату Canon RAW із сумісними камерами, зокрема файли формату 8K RAW LT/60P з камери EOS R5 C), з якою конвертація стереоскопічних кадрів і фотографій для редагування та відтворення стала набагато більш ефективнішою. Ви навіть можете імпортувати та автоматично конвертувати VR-відеоматеріали (MP4) в Adobe Premiere Pro1 за допомогою підмикного модуля Canon EOS VR.

Редагувати

Програма EOS VR Utility від Canon може виконувати базове обрізання VR-відеофайлів, відзнятих за допомогою техніки Canon, перед конвертацією. Однак якщо ви прагнете до кращого контролю над оцінюванням і редагуванням та більш професійного виробничого процесу, використовуйте Adobe Premier Pro, імпортуючи конвертовані файли з програми EOS VR Utility, або просто скористайтеся підмикним модулем EOS VR для Adobe Premier Pro, щоб імпортувати та конвертувати файли EOS VR у межах одного робочого процесу.

Підмикний модуль VR для Adobe Premiere Pro

Переваги СИСТЕМИ Canon EOS VR

Система EOS VR від Canon пропонує більш швидкий та ефективний спосіб роботи — від початку й до його завершення — для створення приголомшливого професійного стереоскопічного VR-контенту з кутом захоплення 180°.

 • ТЕХНОЛОГІЯ

  Два об’єктиви, один сенсор

  Дозволяє сумісним RF-камерам високої роздільної здатності, наприклад EOS R5/R5 C2, записувати два зображення на один повнокадровий сенсор для більш швидкого, простого та надійного налаштування камери без потреби у вирівнюванні й синхронізації камери чи об’єктива. Крім того, використання системи з одним сенсором на одній камері означає, що обидва зображення матимуть однакові кольорові характеристики та характеристики експозиції, а за замовчуванням усі налаштування камери будуть абсолютно однаковими, через що часу на те, щоб зробити так, щоб зображення зліва та справа збігалися, потрібно буде менше.

 • ТЕХНОЛОГІЯ

  Ефективне перетворення та керування окремими файлами

  Запис лівого та правого зображень на один сенсор дозволяє записувати вже вирівняні й синхронізовані зображення в один файл. Це спрощує управління файлами для рівнокутного перетворення (не вимагає додаткових процесів для зшивання кількох зображень/файлів) і експорту до різних професійних кодеків, після чого вони готові до відтворення або подальшого редагування на шкалі часу NLE.

 • ТЕХНОЛОГІЯ

  Система EOS

  Використання камери EOS, наприклад EOS R5/R5 C, із сенсором 8K дозволяє операторам знімати з більш звичною і гнучкою системою, одночасно маючи можливість знімати у форматі Canon Log/Log3 та робити зображення високої роздільної здатності із широким динамічним діапазоном, завдяки чому кінцевий результат набуває надреалістичного вигляду та ефекту занурення.

Пов’язане програмне забезпечення

Подібна продукція

 • Бездзеркальні камери

  EOS R6 Mark II

  Фотографії або відео, екшн або портрети – поєднання продуктивності та якості зображення в моделі EOS R6 Mark II дозволяє розкрити свій творчий потенціал на повну
 • Система Cinema EOS

  EOS R5 C

  Знімайте захоплюючі відео у форматі 8K та робіть фотографії з роздільною здатністю 45 Мп за допомогою нашої найменшої камери Cinema EOS, яка готова до будь-яких завдань.
  Докладніше EOS R5 C
 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.
  Докладніше EOS R5
 • Об’єктив RF VR

  RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Знімайте світ у приголомшливій віртуальній реальності за допомогою цього інноваційного об’єктива серії L, створеного для того, щоб зробити вашу подорож до VR максимально комфортною.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Хочете дізнатися більше про систему EOS VR від Canon?

 1. Службова програма EOS VR Utility та підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro потрібні для перетворення записаних VR-зображень із кутом захоплення 180° із сумісної камери Canon на рівнокутні проекційні зображення. Службова програма EOS VR Utility версії 1.2 або новішої дозволить конвертувати підтримувані файли у форматі Canon RAW, включно з файлами у форматі 8K RAW LT/60P з камери EOS R5 C (сумісні формати RAW можуть відрізнятися для кожної камери), а також підтримує Apple silicon і прискорення графічного процесора. Для конвертації відео тривалістю понад 2 хвилин може знадобитися оформити платну послугу за підпискою, для чого потрібен ідентифікатор Canon. Для використовуваної камери також буде потрібно встановити спеціальну програму HEVC Activator.
 2. Для сумісності з VR-технологією може знадобитися актуальне оновлення внутрішнього програмного забезпечення.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ VR-СИСТЕМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОМЕРЦІЙНОГО ПРОДУКТУ.