Ідеальне відтворення кольорів у друкованих копіях

На друкованій сторінці з’явиться саме те, що ви бачите через об’єктив — і все це завдяки новій 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників у принтері Canon PIXMA PRO-200 з винятковою якістю відтворення кожного разу.

Сміливість і яскравість

Лондонський кулінарний фотограф Наташа Аліпур-Фарідані (Natasha Alipour-Faridani) робить дійсно вражаючи знімки. Коли бачиш яскраві неймовірні кольори та наповненість цих фотографій світлом, стає зрозумілим, що контрастність і насиченість є ключовими елементами її творчого процесу. Яким би не були об’єкт, фон чи освітлення, важливо розуміти, що саме ти хочеш усім показати через свій об’єктив, а потім відредагувати результат роботи у фоторедакторі, щоб глядачі побачили твій задум. Деякі принтери підводять фотографів, тому що не здатні передати яскравість синього, глибину чорного й виразність червоного. Але це не стосується моделі Canon PIXMA PRO-200.

Фотограф перевіряє яскраві кольорові роздруківки різних розмірів, зроблених на PIXMA PRO-200

Магія восьми

Цей принтер дбає про кольори. Його досконала 8-кольорова система чорнил на основі барвників забезпечує розширену колірну гаму, що дозволяє створювати високоякісні фотографії із широким спектром тонів і відтінків. Сіре й світло-сіре чорнила також спрощують друк монохромних зображень. Виняткова здатність принтера Canon PIXMA PRO-200 відтворювати кольори вражає Аліпур-Фарідані аж із моменту, як вона почала ним користуватися. «Просто неймовірно, коли бачиш, як цей принтер передає результати твоєї роботи, — каже вона. — Кожного разу мені здається, що межі можна розсунути ще трошки й зробити кольори ще сміливішими».

«Восьмикольорова система чорнил на основі барвників насправді зберігає яскравість відтінків».

Фотограф вивчає різні високоякісні фотографії зі спектром тонів і відтінків із PIXMA PRO-200

Схожі статті

  • PIXMA PRO-200

    Універсальність і зручність друку

    Це невеличке компактне рішення забезпечує широкі можливості для друку, а також постачається зі зручним програмним забезпеченням, і завдяки цьому у вас буде більше місця для реалізації своїх творчих задумів.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 — друк роздруківок великого розміру без полів

    Друкуйте фотографії великого розміру без полів на принтері Canon PIXMA PRO-200. Дізнайтеся про такі його можливості, як панорамний друк і підтримка різних типів носіїв.