Універсальність і зручність друку

Це невеличке компактне рішення забезпечує широкі можливості для друку, а також постачається зі зручним програмним забезпеченням, і завдяки цьому у вас буде більше місця для реалізації своїх творчих задумів.

Варіанти паперу для будь-якого знімку

Якщо ви не знаєте, який принтер вибрати для друку у форматі A3+, і не хочете, щоб він займав весь простір на робочому столі, зверніть увагу на модель Canon PIXMA PRO-200. «Цей принтер чудово вміщується на столі в моїй студії, — каже лондонський кулінарний фотограф Наташа Аліпур-Фарідані (Natasha Alipour-Faridani), — і я навіть можу взяти його із собою, адже він досить легкий і компактний». Універсальність — друге ім’я моделі Canon PIXMA PRO-200, особливо коли йдеться про формати паперу. Завдяки трьом варіантам подавання паперу та швидкості друку, що дозволяє створювати копії розміром A3+ лише за 90 секунд, у вас буде можливість друкувати в будь-яких масштабах просто з дому. А функція автоматичного коригування перекошування паперу дозволяє назавжди забути про збої та перекошування під час друку.

Фотограф друкує яскраву кольорову роздруківку на принтері PIXMA Pro-200 на папері за своїм вибором

Пристрій, що витримує навантаження

Програмне забезпечення Canon Professional Print and Layout зробить усе за вас, коли вам знадобиться надіслати знімок на принтер для друку. Цей програмний пакет постачається разом із моделлю Canon PIXMA PRO-200 та дозволяє підібрати тип паперу, що ідеально підійде для вашого проекту, вибрати розмір і розібратися з колірними профілями, перш ніж натискати кнопку друку. «Він дуже швидкий і зручний», — каже Аліпур-Фарідані. — Я можу перевірити все двічі чи тричі, але знаю, що затримок під час редагування не виникне». Тридюймовий РК-дисплей дозволить вам експериментувати з творчими ідеями, зберегти контроль над усіма параметрами та створити неперевершену друковану копію свого шедевра.

«Я можу перевірити все двічі чи тричі, але знаю, що затримок під час редагування не виникне».

Робоче місце фотографа, процес редагування і друку фотографій

Схожі статті

  • PIXMA PRO-200

    Ідеальне відтворення кольорів у друкованих копіях

    На друкованій сторінці з’явиться саме те, що ви бачите через об’єктив — і все це завдяки новій 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників у принтері Canon PIXMA PRO-200 з винятковою якістю відтворення кожного разу.

  • PIXMA PRO-200

    PIXMA PRO-200 — друк роздруківок великого розміру без полів

    Друкуйте фотографії великого розміру без полів на принтері Canon PIXMA PRO-200. Дізнайтеся про такі його можливості, як панорамний друк і підтримка різних типів носіїв.