Масштабне мислення, великоформатний друк

З принтером Canon PIXMA PRO-200 розмір не стане для вас проблемою. Відкрийте для себе світ друку у форматах A3+ і без полів та розкрийте весь свій творчий потенціал.

Єдина екосистема від Canon

«Від фотографування до друку — усе за допомогою Canon», — каже лондонський кулінарний фотограф Наташа Аліпур-Фарідані (Natasha Alipour-Faridani). Вона створює яскраві комерційні роботи з апетитними кулінарними шедеврами, використовуючи камеру, принтер і папір Canon. Для студійного друку вона вибрала принтер Canon PIXMA PRO-200. Завдяки його універсальній підтримці різних типів носіїв включно з глянсовим і художнім папером, а також нестандартними форматами до A3+, вона має безліч доступних варіантів друку, що задовольнять творчі потреби будь-якого фотографа.

Фотограф розглядає кольорову фотографію, роздруковану на PIXMA PRO-200

Великі роздруківки без полів, готові до демонстрації

Як для професійних фотографів, так і для початківців можливість побачити свою роботу вживу є дуже важливою. Аліпур-Фарідані каже: «Коли бачиш, як з’являється друкована копія твого знімку, — це справді щось надзвичайне, особливо якщо в тебе є час вставити її в рамку, повісити на стіну та уважно подивитися». З принтером Canon PIXMA PRO-200 можна друкувати фотографії в розмірі A3+ або в панорамному режимі, що дозволяє реалізувати найдрібніші деталі ваших творчих задумів. А завдяки друку без полів не доводиться витрачати час на обрізання готових роздруківок. Їх можна вставляти в рамку відразу після друку.

«Від фотографування до друку — усе за допомогою Canon».

Фотограф робить роздруківки, великі кольорові фотографії без полів на PIXMA PRO-200, які висять на стіні

Схожі статті

  • PIXMA PRO-200

    Універсальність і зручність друку

    Це невеличке компактне рішення забезпечує широкі можливості для друку, а також постачається зі зручним програмним забезпеченням, і завдяки цьому у вас буде більше місця для реалізації своїх творчих задумів.

  • PIXMA PRO-200

    Ідеальне відтворення кольорів у друкованих копіях

    На друкованій сторінці з’явиться саме те, що ви бачите через об’єктив — і все це завдяки новій 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників у принтері Canon PIXMA PRO-200 з винятковою якістю відтворення кожного разу.