ПРОГРАМИ

Студія друку Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів Canon, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

Завантажити останню версію

print-studio-pro_1080x384

Встановлення

Під час встановлення програмного забезпечення підмикний модуль Print Studio Pro автоматично додається в сумісні програми для фотодруку. Останню версію цього модуля для поточних моделей принтерів PIXMA Pro, а також imagePROGRAF PRO.

ЗАВАНТАЖИТИ (1,2 МБ)

Запуск Print Studio Pro

Щоб запустити Print Studio Pro, відкрийте в Adobe Photoshop®, Photoshop Elements® або Lightroom® одне чи кілька зображень, які потрібно роздрукувати. Під час використання програми Digital Photo Professional від Canon просто виберіть зображення у відповідній папці.

Лінійка професійних принтерів

Print Studio Pro об’єднує різні функції друку в одну, полегшуючи керування екраном. Тут можна вибрати тип і формат паперу, налаштувати керування кольором, а також відкоригувати колірні тони зображень перед друком. У режимі попереднього перегляду відображаються вибрані колірні тони та поля, щоб ви бачили, яким буде результат.

Print-Studio-Pro

Студія друку Print Studio Pro

(1) Попередній перегляд вибраного зображення 
(2) Інструменти для обрізування й повертання зображень 
(3) Ескізи відкритих і вибраних зображень 
(4) Область для зберігання та вибору потрібних параметрів 
(5) Область параметрів друку (тип паперу, компонування, керування кольором) 
(6) Кнопка друку з можливістю вибору кількості копій

Основні параметри друку

В області параметрів друку Print Studio Pro можна вибрати три основні параметри для фотодруку: тип і формат паперу, розміщення зображення на папері та керування кольором (наприклад, профілі ICC).

 Paper-settings

Параметри паперу

У розділі Media Type (Тип носія) виберіть назву паперу для фотопаперу Canon або тип паперу для інших типів паперу — наприклад, Other Glossy Paper (Інший тип глянсового паперу), Other Fine Art Paper (Інший художній фотопапір) або Canvas (Полотно).

Виберіть потрібний формат паперу та відповідний лоток (задній або ручного подавання). Глянсовий, лощений і матовий папір потрібно завантажувати в задній лоток автоматичного подавання, а товстий і цупкий папір — у ручний подавач.

 Image-layout-settings

Параметри компонування зображення

На вибір доступні стандартні варіанти макети для друку з полями й без полів, а також 2 або 4 зображень на аркуші паперу. Під час друку з полями можна змінити розмір зображення. Для цього просто потягніть його краї у вікні попереднього перегляду або виберіть точний розмір (у мм) зображення чи полів у меню компонування.

Ви можете легко відцентрувати зображення на папері за допомогою меню вирівнювання або додати до списку власний макет (натиснувши кнопку плюса).

Colour-management

Керування кольором

Професійні фотопринтери Canon дають змогу друкувати фотографії, які виглядають так само, як на моніторі.

Щоб отримати найкращі результати, установіть для колірного режиму ICC-профіль, для профілю принтера виберіть значення Auto (Автоматично) для паперу Canon або виберіть потрібний ICC-профіль для іншого паперу. Для методу керування кольором установіть значення Perceptual (Перцепційний).

Додаткові параметри

Програмний модуль Print Studio Pro містить додаткові функції, що допомагають вам найточніше реалізувати свій творчий задум. До фотографій можна додавати текст, робити їх чорно-білими, зберігати вибрані параметри тощо.

Mono-printing-and-clear-coating

Чорно-білий друк і покриття прозорим чорнилом

Виберіть режим чорно-білого фотодруку, щоб перетворити кольорове зображення на чорно-біле або зробити чорно-білу фотографію природнішою.

Якщо вибрати параметр Clear coat the entire page (Покрити всю сторінку прозорим чорнилом), до всього зображення буде застосовано ефект Chroma Optimiser (якщо доступно), що посилить його глянець. За промовчанням прозоре чорнило застосовується лише до областей, покритих кольоровими чорнилами.

Adding-text-to-photos

Додавання тексту до фотографій

У параметрах тексту (у розділі компонування) можна додати спеціальний заголовок, колонтитул, номер сторінки, відомості про авторське право або зйомку (якщо доступно в даних зображення).

Шрифт, розмір і колір тексту можна змінювати. Під час використання більшості текстових параметрів потрібно використовувати компонування з полями.

Image-Corrections

Корекція зображення

Під час друку чорно-білого зображення тон фотографій можна легко зробити теплішим або холоднішим. Для кольорових зображень кожен колір можна налаштувати окремо.

За допомогою функції друку шаблону на одному аркуші паперу можна надрукувати ескізи відкорегованих фотографій.

Неперевершена точність відтворення: червона лінія

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів Canon, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

Canon’s-genuine-image-sharpening-technology

Оригінальна технологія покращення контрасності Canon

Хоча ваша камера та принтер оснащено передовими технологіями, дуже важко забезпечити повну передачу кольору та контрастності зображень. Основною відмінністю від ідеального зображення є низький рівень контрастності деталізованих елементів: якщо цього позбутись, то зображення матимуть більш природній вигляд. Тепер це стало можливим завдяки повному контролю вхідного та вихідного зображень за допомогою ексклюзивних рішень від Canon. Можливість відновити посереднє зображення до рівня ідеального — це нова реальність.

Digital-Lens-Optimiser

Цифровий оптимізатор об’єктива

Цифровий оптимізатор об’єктива це функція, яка була представлена у Digital Photo Professional, оригінальному програмному забезпеченні EOS, розробленому для обробки зображень формату RAW, також вона була інтегрована у деякі камери. За її допомоги налаштовуються потрібні оптичні характеристики з даних формату RAW за використання сумісних камер або об’єктивів. Ця функція є частиною технології покращення чіткості зображень Canon, яка стала можливою з моменту, коли компанія Canon почала самостійно розробляти усе: від об’єктивів до процесорів з обробки зображення. На додаток до корекції абревіації об’єктива, впроваджено корекцію відбитого світла за допомогою ефекту дифракції, це дозволяю повністю відтворити чіткість та яскравість зображень.

Contrast-reproduction

Відтворення контрасту

Функція відтворення контрасту була інтегрована у підмикний модуль Print Studio Pro, який входить до складу PRO-1000. Завдяки цій функції відбувається корекція контрастності на роздрукованих матеріалах, за допомогою аналізу різниці кольору у точках, які будуть роздруковані. Результат просто вражає: роздруковані матеріали ніби оживають. Завдяки цьому навіть зображення посередньої якості будуть виглядати неймовірно.

Професійний друк і налаштування макетів із Professional Print & Layout

За допомогою нового програмного забезпечення Professional Print & Layout, високоякісні зображення, редаговані за допомогою Digital Photo Professional можна легко роздрукувати, при цьому тональність, чіткість та кольоропередача залишаться на дуже високому рівні.

* Підмикний модуль лише для принтерів серії imagePROGRAF PRO.

ДОКЛАДНІШЕ

imagePROGRAF_PRO-1000-red-line-BEAUTY

Сумісні принтери

Скористайтеся всіма перевагами повного контролю над процесом із лінійною професійних принтерів Canon, що сумісні з Print Studio Pro.

imagePROGRAF

Фотопринтер PIXMA PRO

Вас також можуть зацікавити…