Canon imagePROGRAF PRO-1000

Винятковий принтер для друку яскравих зображень у форматі А2

Настільний принтер imagePROGRAF PRO-1000 формату A2 дає змогу друкувати приголомшливі зображення з надточним відтворенням кольорів і деталей. Ваші відбитки оживуть із новою 12-колірною системою чорнил.

Магія чорнил на папері

Перегляньте наведені нижче відео, щоб дізнатися про дивовижні можливості IMAGEPROGRAF PRO-1000 і почути розповідь найкращого фотографа й дослідника Canon, Клайва Бута (Clive Booth), про те, як йому вдалося додати жвавості своїм фотографіям, створюючи реалістичні й неймовірно ефектні відбитки. Усе просто, як каже Клайв Бут: «Це магія чорнил на папері».

Відтворення бездоганної якості зображення

Надзвичайні результати друку

Відпустіть фантазію у вільний політ, щоб отримати виняткові результати. Справте враження на своїх клієнтів неперевершеними відбитками, що точно відтворюють якість і цілісність фотографій, даруючи вам відчуття впевненості під час демонстрації та продажу робіт.

PRO-1000
PRO-1000

Приголомшливі відбитки на папері A2 й меншого формату

Без зусиль друкуйте виразні зображення без полів на папері A2 й меншого формату з незмінно високою якістю. Скористайтеся перевагами високої швидкості друку й точності відтворення кольорів і гарантовано отримайте бажаний результат завдяки підтримці різних типів паперу — від глянсового й матового до полотняного й тонкого для художнього друку.

Точніше відтворення деталей і кольорів

Нова 12-колірна система чорнил LUCIA PRO забезпечує точне відтворення зображень на відбитках. Нещодавно розроблений матеріал із мікрокапсулами для чорнил LUCIA PRO дає змогу підвищити точність відтворення кольорів завдяки ширшій гамі та кращій деталізації. Широкий динамічний діапазон кольорів і виразність темних ділянок допоможуть відтворити навіть ледь помітні відтінки зображення на відбитках різних форматів (від 10 x 15 см до А2).

Поліпшене відбиття та зменшення ефекту бронзування

Технологія виробництва чорнил Canon Chroma Optimizer дає змогу досягти рівномірного глянцю під час друку на глянсовому папері. Нанесення чорнил Chroma Optimizer на друковане зображення допомагає скоригувати коефіцієнт відбиття від поверхні, щоб забезпечити природне відтворення кольорів на готовому відбитку. Так ви отримуєте відбитки з глибоким щільним чорним кольором без небажаного ефекту бронзування.

PRO-1000
PRO-1000

Приголомшливі чорно-білі відбитки

Система чорнил LUCIA PRO з чотирма окремими монохромними чорнилами (чорні для фотодруку, матові чорні, сірі та сірі для фотодруку) дає змогу створювати фантастичні чорно-білі відбитки з нейтральними тонами.

Високошвидкісний друк і неймовірна зручність

PRO-1000

Спеціальна практична конструкція

Принтер imagePROGRAF PRO-1000 успадкував від серії EOS червону лінію — символ виняткової якості. Завдяки спеціальній і практичній конструкції ця настільна модель безумовно стане джерелом натхнення для професійних фотографів і початківців. Її оснащено міцним шасі, що забезпечує точну подачу чорнил, і додатковим лотком для ручної подачі, що дає змогу працювати зі щільнішими типами паперу.

Підвищена ефективність масового друку

Завдяки чорнильницям великої місткості (80 мл) міняти чорнила можна значно рідше, а картридж для технічного обслуговування, який легко замінити, підвищує ефективність друку великого обсягу матеріалів. Усі 12 чорнил легко завантажуються з передньої сторони принтера, де їх закриває відкидна кришка.

PRO-1000

Економія чорнил і часу

Особливі сопла для матового чорного чорнила й чорного чорнила для фотодруку запобігають надмірній витраті чорнил і прискорюють перемикання між режимами для різних типів паперу.

PRO-1000

PRO-1000

Простий робочий цикл: від входу до виходу

Робочий цикл друку з дослідником Canon Клайвом Бутом

PRO-1000

Гнучкі настройки та керування кольорами

У підмикному модулі Canon Print Studio Pro використовується нова вдосконалена схема розташування елементів керування на екрані, що спрощує налаштування принтера, паперу, макета та кольорів, допомагаючи отримати відбитки найкращої якості. Ви можете задати власні настройки та використовувати їх за потреби. Завдяки простому вікну, у якому можна вибрати профіль ICC, схему відтворення кольорів і абсолютно нову функцію створення програмних пробних відбитків, керування кольором стало простим як ніколи.

Оновлений підмикний модуль Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro ідеально поєднує етапи створення зображення й остаточного друку в робочому циклі. Його нова функція відтворення контрасту дає змогу з неймовірною різкістю та чіткістю зображати на відбитках найдрібніші деталі.

Висока зручність у робочому циклі

Працюйте ефективніше завдяки підключенню до бездротової мережі та хмари. Просто завантажте програму Canon PRINT на пристрій з iOS чи Android або роздрукуйте фотографії за допомогою комп’ютера чи ноутбука, підключеного до мережі Wi-Fi. Якщо камера сумісна з PictBridge, можна друкувати навіть безпосередньо з неї через підключення Wi-Fi.

PRO-1000

PRO-1000

Робочий цикл природного відтворення Canon

Завдяки принтеру imagePROGRAF PRO-1000 користувачі камер серії Canon EOS можуть упевнено друкувати свої зображення, використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення Digital Photo Professional для редагування та друку фотографій і підмикний модуль Print Studio Pro. Цей унікальний робочий процес введення-виведення Canon дає користувачам можливість редагувати та друкувати зображення, створені за допомогою камери EOS Canon, зберігаючи вихідні рівні деталізації та чіткості, отримані під час зйомки.

PRO-1000

Найкращі поради з друку від дослідника Canon Клайва Бута

Галерея

Технічні характеристики

f1_8-2_8

Chroma Optimizer

Піктограма CMOS-сенсора типу 1.0

Простий у використанні кольоровий дисплей

DIGIC 7

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

Full HD 60p

Пігментне чорнило для довговічного друку

Prints up to A2

Друк на папері формату A2 й менше

Micro ink droplets for precise print

Мікрокраплі чорнила для точного друку

Wi-Fi & Ethernet connectivity

Підключення через Wi-Fi та Ethernet

Print plug-in for photo applications

Підмикний модуль друку для програм для роботи з фотографіями

Комплектація

Нагороди

Рекомендовано для вас