Canon imagePROGRAF PRO-1000

imagePROGRAF PRO-1000

Принтер для професійних фотографів і пристрасних любителів, що легко поміститься на столі. Можливість друку на папері формату A2 й менше в чудовій якості завдяки 12-колірній системі чорнил.

Переваги

  • Відкрийте для себе новий рівень фотомистецтва завдяки кольоровим роздруківкам професійної якості
  • Широкоформатний друк неперевершеної якості на папері формату A2 й менше
  • Точне відтворення кольорів і деталей зображень на відбитку
  • Підключення за допомогою бездротової мережі та підтримка хмарного друку
  • Спрощений робочий процес друку завдяки підмикному модулю Print Studio Pro

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon imagePROGRAF PRO-1000

Надзвичайна якість


Відпустіть фантазію у вільний політ, щоб отримати виняткові результати. Справте враження на своїх клієнтів відбитками, що точно відтворюють якість і цілісність фотографій, даруючи вам відчуття впевненості під час демонстрації та продажу робіт.

Друк на папері формату A2 й менше


Насолоджуйтесь можливістю друкувати яскраві зображення на папері формату A2 й менше з незмінно високою якістю. Скористайтеся перевагами високої швидкості друку та чудового поєднання кольорів і отримайте бажаний результат завдяки підтримці різних типів паперу — від глянсового та матового до полотняного та тонкого для художнього друку.

Чорнила LUCIA PRO


Завдяки новій 12-колірній системі пігментних чорнил, до складу якої входить чорнило Chroma Optimizer, зображення неймовірно точно відтворюватимуться на відбитках. Широкий динамічний діапазон кольорів і високий рівень деталізації на темних ділянках допоможуть відтворити навіть ледь помітні відтінки фотографії на папері формату від 4 x 6 до A2 за допомогою нового процесора обробки зображень L-COA PRO.

Безпроводовий друк


Працюйте продуктивніше та отримайте гнучкі можливості завдяки підключенню до бездротової мережі. Просто завантажте програму Canon Print на пристрій iOS чи Android або роздрукуйте фотографії за допомогою ноутбука, підключеного до мережі Wi-Fi. Якщо камера сумісна з PictBridge, можна друкувати навіть безпосередньо з неї через підключення Wi-Fi.

Студія друку Print Studio Pro


Програмне забезпечення Print Studio Pro можна запускати з популярних фоторедакторів, як-от Adobe Photoshop® і Lightroom®, а також програми Digital Photo Professional від Canon. Print Studio Pro пропонує розширені функції, зокрема програмні пробні відбитки в режимі попереднього перегляду та параметри настроювання кольорів.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon imagePROGRAF PRO-1000, функції та можливості цієї БФП.

Мікрокраплі чорнила для точного друку

Друк на папері формату A2 й менше

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

Пігментне чорнило для довговічного друку

Chroma Optimizer

Підключення через Wi-Fi та Ethernet

Простий у використанні кольоровий дисплей

Підмикний модуль друку для програм для роботи з фотографіями

Нагороди

Рекомендовано для вас