Професійні фотопринтери PRO


Професійні струминні фотопринтери формату A3

Повністю керуйте своєю творчою роботою із зображеннями завдяки лінійці професійних фотопринтерів PIXMA. Ці струминні фотопринтери формату A3 з 8-, 10- та 12-чорнильними системами забезпечують постійну якість, гідну ваших зображень.

Професійний струминний фотопринтер формату A2

Насолоджуйтесь можливістю друкувати яскраві зображення на папері формату A2 й менше з незмінно високою якістю. Скористайтеся перевагами високої швидкості друку та чудового поєднання кольорів і отримайте бажаний результат завдяки підтримці різних типів паперу — від глянсового та матового до полотняного та тонкого для художнього друку.

Профілювання

Створення ICC-профілів за допомогою програмного забезпечення керування кольором

З легкістю створюйте налаштовувані ICC-профілі, оптимізовані для вашого принтера, паперу й робочого середовища, за допомогою спектрометра та програмного забезпечення Color Management Tool Pro компанії Canon. До складу програмного забезпечення входить майстер простих вказівок, призначений для друку діаграм вимірювання, які можна зісканувати за допомогою цілої низки відкаліброваних пристроїв X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). Це забезпечує отримання кольорових роздруківок бездоганної якості й точності.


Перенесення чорнила на папір

Вражаюча якість зображень, створюваних за допомогою професійних фотопринтерів — це бездоганне поєднання вашого захоплення та наших технологій. Протягом кількох років компанія Canon докладала зусиль для розробки друкуючої головки FINE і вдосконалення чорнил. Сьогодні ви можете насолоджуватися результатами цих зусиль. Завдяки професійній 12-колірній системі подавання пігментних чорнил, 10-колірній системі та спеціальній 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників фотопринтер формату A3 забезпечує отримання неперевершено якісних роздруківок найекономічнішим і найефективнішим шляхом як для творчих, так і для ділових потреб.

Чорно-білі роздруківки

Зі спеціальною системою монохромних чорнил і параметром драйвера «Чорно-біла фотографія» в поєднанні з можливостями Chroma Optimizer, які забезпечують отримання рівномірного глянсу та посиленої насиченості чорного кольору, професійні фотопринтери Canon пропонують новий рівень якості професійного монохромного друку.


Підтримка вашого професійного фотопринтера PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів професійних фотопринтерів PIXMA.

Пошук попередніх моделей професійних струминних принтерів

Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей професійних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.