Професійні фотопринтери PRO


Професійні струминні фотопринтери формату A3

Повністю керуйте своєю творчою роботою із зображеннями завдяки лінійці професійних фотопринтерів PIXMA. Ці струминні фотопринтери формату A3 з 8-, 10- та 12-чорнильними системами забезпечують постійну якість, гідну ваших зображень.

PIXMA для друку професійних фото

Професійний струминний фотопринтер формату A2

Насолоджуйтесь можливістю друкувати яскраві зображення на папері формату A2 й менше з незмінно високою якістю. Скористайтеся перевагами високої швидкості друку та чудового поєднання кольорів і отримайте бажаний результат завдяки підтримці різних типів паперу — від глянсового та матового до полотняного та тонкого для художнього друку.

imagePROGRAF PRO-1000

Профілювання

Створення ICC-профілів за допомогою програмного забезпечення керування кольором

З легкістю створюйте налаштовувані ICC-профілі, оптимізовані для вашого принтера, паперу й робочого середовища, за допомогою спектрометра та програмного забезпечення Color Management Tool Pro компанії Canon. До складу програмного забезпечення входить майстер простих вказівок, призначений для друку діаграм вимірювання, які можна зісканувати за допомогою цілої низки відкаліброваних пристроїв X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). Це забезпечує отримання кольорових роздруківок бездоганної якості й точності.

[MASTER] Picture_Colour-managment

Перенесення чорнила на папір

Вражаюча якість зображень, створюваних за допомогою професійних фотопринтерів — це бездоганне поєднання вашого захоплення та наших технологій. Протягом кількох років компанія Canon докладала зусиль для розробки друкуючої головки FINE і вдосконалення чорнил. Сьогодні ви можете насолоджуватися результатами цих зусиль. Завдяки професійній 12-колірній системі подавання пігментних чорнил, 10-колірній системі та спеціальній 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників фотопринтер формату A3 забезпечує отримання неперевершено якісних роздруківок найекономічнішим і найефективнішим шляхом як для творчих, так і для ділових потреб.

Чорно-білі роздруківки

Зі спеціальною системою монохромних чорнил і параметром драйвера «Чорно-біла фотографія» в поєднанні з можливостями Chroma Optimizer, які забезпечують отримання рівномірного глянсу та посиленої насиченості чорного кольору, професійні фотопринтери Canon пропонують новий рівень якості професійного монохромного друку.

Виведення PIXMA PRO

Підтримка вашого професійного фотопринтера PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів професійних фотопринтерів PIXMA.

Драйвери, програмне забезпечення та посібники для вашого професійного фотопринтера PIXMA

Пошук попередніх моделей професійних струминних принтерів

Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей професійних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.

Архів
  • Canon
  • Принтери
  • ...
  • Професійні струминні фотопринтери формату A2 та A3