Професійні фотопринтери PRO


Професійні струминні фотопринтери формату A3

Повністю керуйте своєю творчою роботою із зображеннями завдяки лінійці професійних фотопринтерів PIXMA. Ці струминні фотопринтери формату A3 з 8-, 10- та 12-чорнильними системами забезпечують постійну якість, гідну ваших зображень.

Професійний струминний фотопринтер формату A2

Насолоджуйтесь можливістю друкувати яскраві зображення на папері формату A2 й менше з незмінно високою якістю. Скористайтеся перевагами високої швидкості друку та чудового поєднання кольорів і отримайте бажаний результат завдяки підтримці різних типів паперу — від глянсового та матового до полотняного та тонкого для художнього друку.

Студія друку Print Studio Pro

Підмикний модуль Print Studio Pro від Canon — це з’єднувальний місток між створеним вами зображенням і кінцевим результатом друку. Це унікальне програмне забезпечення, розроблене спеціально для професійних принтерів PIXMA, дає змогу легко друкувати фотографії бездоганної якості.

Затверджені типи паперу

Для розширення творчих можливостей, у професійні принтери PIXMA можна завантажувати різноманітний спеціальний папір, як-от Baryta, Fine Art або Canvas. Дізнайтеся, як використовувати й завантажувати ICC-профілі для паперу інших провідних виробників. 

Папір Canon

Широкий спектр фотопаперу Canon включає папір із глянсовим, напівглянсовим, матовим і лощеним покриттям. У поєднанні з чорнилами LUCIA та ChromaLife100+ цей папір забезпечує індивідуальність і неповторність кожної роздруківки, що надихатиме прийдешні покоління.

Профілювання

Створення ICC-профілів за допомогою програмного забезпечення керування кольором

З легкістю створюйте налаштовувані ICC-профілі, оптимізовані для вашого принтера, паперу й робочого середовища, за допомогою спектрометра та програмного забезпечення Color Management Tool Pro компанії Canon. До складу програмного забезпечення входить майстер простих вказівок, призначений для друку діаграм вимірювання, які можна зісканувати за допомогою цілої низки відкаліброваних пристроїв X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki). Це забезпечує отримання кольорових роздруківок бездоганної якості й точності.

PIXMA PRO Output

Перенесення чорнила на папір

Вражаюча якість зображень, створюваних за допомогою професійних фотопринтерів PIXMA, — це бездоганне поєднання вашого захоплення та наших технологій. Протягом кількох років компанія Canon докладала зусиль для розробки друкуючої головки FINE і вдосконалення чорнил. Сьогодні ви можете насолоджуватися результатами цих зусиль. Завдяки професійній 12-колірній системі подавання пігментних чорнил, 10-колірній системі та спеціальній 8-колірній системі подавання чорнил на основі барвників фотопринтер формату A3 забезпечує отримання неперевершено якісних роздруківок найекономічнішим і найефективнішим шляхом як для творчих, так і для ділових потреб.

Чорно-білі роздруківки

Зі спеціальною системою із 3 або 5 монохромних чорнил і параметром драйвера «Чорно-біла фотографія» в поєднанні з можливостями Chroma Optimizer, які забезпечують отримання рівномірного глянсу та посиленої насиченості чорного кольору, професійні фотопринтери PIXMA пропонують новий рівень якості професійного монохромного друку.

Підтримка вашого професійного фотопринтера PIXMA

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки й усунення неполадок для користувачів професійних фотопринтерів PIXMA.

  Пошук попередніх моделей професійних струминних принтерів

  Знаходьте технічні характеристики та інформацію про сумісні витратні матеріали для старіших моделей професійних фотопринтерів PIXMA в розділі архіву наших виробів.

  • Canon
  • Принтери
  • ...
  • Професійні струминні фотопринтери формату A2 та A3