Якість і швидкість серії PIXMA

Наша лінійка виробів PIXMA розроблена задля досягнення найвищої якості друку. Завдяки поєднанню унікальних технологій друку з оригінальними чорнильними картриджами й папером Canon роздруківки мають виняткову фотолабораторну якість.

quality-banner-310x180_v2.png

Технологія FINE

Фотографії з неперевершеною деталізацією

FINE — це унікальна технологія друку Canon, яка є основою будь-якого принтера PIXMA і забезпечує швидкісний друк фотографій із відмінною деталізацією. Висока точність нанесення чорнил досягається завдяки використанню великої кількості щільно розташованих мікроскопічних сопел, виготовлених за допомогою фотолітографії.

Гібридна система подавання чорнил

Чіткий текст, насичені кольорові фотографії

Щоб забезпечити високоякісне кольоровідтворення графіки й чіткість тексту в документах, у багатьох моделях принтерів PIXMA використовуються кольорові чорнила на основі барвників і пігментні чорні чорнила. Чорнила на основі барвників використовуються для забезпечення виняткової якості та насичених кольорів фотографій, а чорні пігментні чорнила — для друку чітких маленьких літер і ліній.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Фоточорнила

Якісні й довговічні домашні фотографії

Збережіть свої спогади на все життя. Поєднання оригінального чорнила й фотопаперу Canon дає змогу повністю розкрити потенціал друкуючих головок FINE. Це забезпечує яскравість і насиченість фотографій, які не тьмяніють із часом.

Чорнила ChromaLife100+ забезпечують вдосконалене кольоровідтворення та глибші відтінки чорного, тому фотографії стають яскравішими. Орієнтовні показники довговічності: за умови зберігання у фотоальбомі — понад 200 років, 40 років у разі експонуванні за склом (світлостійкість) і 10 років у разі незахищеного зберігання (стійкість до впливу повітря).