Якість і швидкість серії PIXMA

PIXMA-logo-and-emblem.pngНаша лінійка виробів PIXMA розроблена задля досягнення найвищої якості друку. Завдяки поєднанню унікальних технологій друку з оригінальними чорнильними картриджами й папером Canon роздруківки мають виняткову фотолабораторну якість.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE.png

Технологія FINE

Фотографії з неперевершеною деталізацією

FINE — це унікальна технологія друку Canon, яка є основою будь-якого принтера PIXMA і забезпечує швидкісний друк фотографій із відмінною деталізацією. Висока точність нанесення чорнил досягається завдяки використанню великої кількості щільно розташованих мікроскопічних сопел, виготовлених за допомогою фотолітографії.

hybrid-ink-system.png

Гібридна система подавання чорнил

Чіткий текст, насичені кольорові фотографії

Щоб забезпечити високоякісне кольоровідтворення графіки й чіткість тексту в документах, у багатьох моделях принтерів PIXMA використовуються кольорові чорнила на основі барвників і пігментні чорні чорнила. Чорнила на основі барвників використовуються для забезпечення виняткової якості та насичених кольорів фотографій, а чорні пігментні чорнила — для друку чітких маленьких літер і ліній.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

6-inks.png

Фоточорнила

Якісні й довговічні домашні фотографії

Збережіть свої спогади на все життя. Поєднання оригінального чорнила й фотопаперу Canon дає змогу повністю розкрити потенціал друкуючих головок FINE. Це забезпечує яскравість і насиченість фотографій, які не тьмяніють із часом.

CL100plus.png

Чорнила ChromaLife100+ забезпечують вдосконалене кольоровідтворення та глибші відтінки чорного, тому фотографії стають яскравішими. Орієнтовні показники довговічності: за умови зберігання у фотоальбомі — понад 200 років, 40 років у разі експонуванні за склом (світлостійкість) і 10 років у разі незахищеного зберігання (стійкість до впливу повітря).

CL100.png

Завдяки чорнилам ChromaLife100 ваші фотографії зберігатимуть свій колір довго. Знімки на папері PP-201 не втратять кольори навіт через 100 років, за умови зберігання у фотоальбомі,

LUCIA.png

Професійні пігментні чорнила LUCIA забезпечують точне кольоровідтворення й більшу довговічність роздруківок. Орієнтовні показники довговічності роздруківок: 200 років за умови зберігання у фотоальбомі, 80 років у разі експонування за склом (світлостійкість) і 50 років у разі незахищеного зберігання (стійкість до впливу повітря).

print-speed-banner2.png

ISO-ipm.png

Швидкості друку

Дізнайтесь і порівняйте реальні швидкості друку

Технологія FINE (FINE technology) забезпечує швидкісний друк документів і фотографій. Для вимірювання швидкості друку й копіювання компанія Canon застосовує найновіші встановлені міжнародні стандарти (ISO). Завдяки цьому ви можете бути цілком впевнені у продуктивності будь-якого принтера або багатофункціонального пристрою Canon.

Показники довговічності фотографій отримано на основі пришвидшених тестувань.

Зазначені показники довговічності фотографій для системи ChromaLife100 отримано з використанням картриджів CL-541 та CL-441 і паперу марки PP-201.

Зазначені показники довговічності фотографій для системи ChromaLife100+ отримано на прикладі картриджів CLI-551 та CLI-451 і паперу марки PT-101.

Зазначені показники довговічності фотографій для системи LUCIA отримано на прикладі картриджа PGI-72 та паперу марок SG-201 і LU-101.

Картриджі для PIXMA iP100 підтримують систему ChromaLife100, але не забезпечують показників світлостійкості та стійкості до атмосферних впливів для цієї системи.