Ефективність серії PIXMA

Передові технології PIXMA забезпечують надзвичайну легкість та ефективність керування принтером. Остання серія включає ряд економічних функцій, зокрема автоматичне ввімкнення та двосторонній друк, які допомагають економити папір та енергію. Принтери PIXMA забезпечують максимальну зручність роботи при мінімальному використанні матеріалів друку.

[IMAGE] Efficiency-banner

[IMAGE] Auto-Power-on-logo

Автоматичне ввімкнення

Зручний друк і заощадження енергії

Коли розпочинається друк, функція автоматичного ввімкнення вмикає принтер, забезпечуючи зручний друк через мережу Wi-Fi. Завдяки функції автоматичного вимкнення підключені USB-кабелем принтери можуть автоматично вимикатися, якщо їх не використовувати протягом встановленого періоду часу.

[IMAGE] Quiet-mode-logo

Безшумний режим

Зменшення шуму під час друку

У безшумному режимі автоматично знижується швидкість друку і значно зменшується рівень робочого шуму, що забезпечує майже повну безшумність друку в домашніх умовах. Цей параметр можна встановити з комп’ютера або безпосередньо з екрана принтера і ввімкнути на весь день або налаштувати так, щоб він вмикався в зазначений час.

[IMAGE] Auto-2-sided-Print

2-сторонній друк

Заощаджуйте папір завдяки функції автоматичного двостороннього друку

[IMAGE] 2-sided-Print

Більшість принтерів і багатофункціональних пристроїв PIXMA підтримують функцію автоматичного 2-стороннього друку, забезпечуючи створення професійно оформлених документів. Крім того, ця функція також зменшує обсяг споживання паперу, що приносить користь довкіллю.


Друк 2 на 1

Економія паперу та чорнила

Під час друку чорнового варіанту документа можна скористатися функцією «2 на 1». У результаті дві сторінки документа буде надруковано на одному аркуші паперу, що зекономить чорнило й папір. Параметр друку кількох сторінок на одному аркуші підтримується всіма принтерами PIXMA.

Заощаджуйте гроші за допомогою чорнил XL

Заощаджуйте гроші на фірмових чорнилах Canon, використовуючи високопродуктивні картриджі XL, які дають змогу друкувати більше, витрачаючи менше. Заощаджуйте за допомогою зручних подвійних і мультикомплектів, які забезпечують високу ефективність.

Чорнила PIXMA XL

Ресурс чорнил

Важливим фактором під час придбання запасного чорнильного картриджа або нового принтера є кількість сторінок, які дає змогу надрукувати один чорнильний картридж — так званий «ресурс чорнил».

Дізнайтеся більше про витрату чорнил

[IMAGE] Easy-WebPrint-Ex-logo

Easy-WebPrint EX

Впевнено керуйте друком веб-сторінок

Easy-WebPrint EX — це підмикний модуль для Microsoft Internet Explorer, який дає змогу легко вибрати основні розділи веб-сторінки, перш ніж вставляти їх у єдиний документ для друку.

[IMAGE] Recycling-logo

Переробка картриджів

Програма вторинної переробки Canon

У деяких країнах діє програма Canon щодо вторинної переробки струминних картриджів. Вторинній переробці підлягає майже 100 % використаного картриджа. Його частини буде залучено у виробництві нових картриджів або інших виробів, а отже жодна з них не опиниться на звалищі.

Докладніше

Ознайомтеся з технічними характеристиками конкретного виробу та дізнайтеся, які функції та програмне забезпечення він підтримує.