Ефективність серії PIXMA

Передові технології PIXMA забезпечують надзвичайну легкість та ефективність керування принтером. Остання серія включає ряд економічних функцій, зокрема автоматичне ввімкнення та двосторонній друк, які допомагають економити папір та енергію. Принтери PIXMA забезпечують максимальну зручність роботи при мінімальному використанні матеріалів друку.

Автоматичне ввімкнення

Зручний друк і заощадження енергії

Коли розпочинається друк, функція автоматичного ввімкнення вмикає принтер, забезпечуючи зручний друк через мережу Wi-Fi. Завдяки функції автоматичного вимкнення підключені USB-кабелем принтери можуть автоматично вимикатися, якщо їх не використовувати протягом встановленого періоду часу.

Безшумний режим

Зменшення шуму під час друку

У безшумному режимі автоматично знижується швидкість друку і значно зменшується рівень робочого шуму, що забезпечує майже повну безшумність друку в домашніх умовах. Цей параметр можна встановити з комп’ютера або безпосередньо з екрана принтера і ввімкнути на весь день або налаштувати так, щоб він вмикався в зазначений час.

2-сторонній друк

Заощаджуйте папір завдяки функції автоматичного двостороннього друку

Більшість принтерів і багатофункціональних пристроїв PIXMA підтримують функцію автоматичного 2-стороннього друку, забезпечуючи створення професійно оформлених документів. Крім того, ця функція також зменшує обсяг споживання паперу, що приносить користь довкіллю.