ПОРАДИ З ДРУКУ

П’ять причин, чому принтер PIXMA TR150 ідеально підходить для мобільного друку

Працюєте за межами дому чи офісу? Принтер, яким можна користуватися де завгодно, надає вам професійних переваг — і навіть допомагає залучити більше клієнтів.
Два будівельника друкують документи на принтері Canon PIXMA TR150. Поруч на столі — помаранчева будівельна каска.

Коли працюєш у різних місцях, важливо користуватися кожною можливістю. Надрукована цінова пропозиція або навіть готовий до підписання контракт замість електронного листа — чудовий спосіб залучати нових клієнтів, що сприяє розвитку бізнесу.

Крім того, можливість відразу щось надрукувати може стати в нагоді в багатьох ситуаціях. Персональні тренери й фізіотерапевти можуть складати списки вправ і схеми, щоб упевнитися, що їхні клієнти роблять все правильно, коли їх немає поблизу. Викладачі можуть готувати для своїх учнів і студентів плани занять, короткі довідники й примітки з виправленнями.

Компактна й портативна модель PIXMA TR150 (або PIXMA TR150 з акумулятором) є ідеальним принтером для будь-якої людини, якій потрібно надрукувати щось за межами дому чи офісу. Ось п’ять причин, чому цей пристрій допоможе вам ефективніше керувати вашим бізнесом.

1. Чудова портативність

Чоловік у машині, на пасажирському сидінні — принтер PIXMA TR150.

Можливість друкувати звідки завгодно робить принтер Canon PIXMA TR150 ідеальним для всіх, хто працює за межами дому чи офісу.

Чоловік у світловідбиваючій куртці несе PIXMA TR150 під піхвою.

Принтер Canon PIXMA TR150 малий і легкий, тож ви можете завжди носити його із собою.

Модель PIXMA TR150 є ідеальною, якщо вам потрібен невеличкий принтер, який можна легко встановити на заповнений стіл, коли ви працюєте дистанційно або відвідуєте клієнтів чи інші приміщення, де є можливість підключитися до мережі живлення. Ви можете покласти його в сумку чи ящик столу або захистити від крадіжки за допомогою сумісного замка. Якщо ви часто працюєте за межами приміщення, в автомобілі чи кафе, вам стане в нагоді модель PIXMA TR150 з акумулятором, що здатна надрукувати до 330 сторінок від повного заряду1.

Повне заряджання акумулятора, під’єднаного до принтера, від мережі живлення змінного струму триває 2 години 20 хвилин. Його також можна заряджати від портативного акумулятора або автомобільного заряджального пристрою через кабель USB-C. Стежте за рівнем зарядку на світлодіодному індикаторі, і ви завжди будете в змозі надрукувати те, що вам потрібно.

2. Просте підключення

A man in a high-vis jacket prints out documents from his smartphone on a Canon PIXMA TR150 printer.
Жінка, що працює з дому, друкує документи на принтері Canon PIXMA TR150 зі смартфона.

Завдяки підтримці бездротового зв’язку ви можете друкувати знімки просто з галереї на смартфоні. Ви навіть можете скористатися функцією Wireless Direct для друку без Wi-Fi.

Моделі PIXMA TR150 і PIXMA TR150 з акумулятором підтримують технологію бездротового зв’язку і сумісні зі службами AirPrint (iOS), Mopria (Android) і Windows Mobile для друку просто за допомогою відповідної функції вашої операційної системи без додаткової програми. Обома принтерами можна керувати зі смартфона через безкоштовну програму Canon PRINT, яка дозволяє друкувати документи й фотографії, що зберігаються на вашому пристрої або в хмарному сховищі, такому як Google Диск, Dropbox, OneDrive і Google Клас, через канал PIXMA Cloud. Програма Canon PRINT також дозволяє сканувати документи за допомогою камери вашого смартфона. Просто виберіть функцію копіювання зі смартфона, щоб миттєво створити копію, яку можна надрукувати, зберегти або надіслати електронною поштою прямо з вашого інтелектуального пристрою.

Обидка принтери підтримують частотні діапазони Wi-Fi 2,4 ГГц і 5 ГГц2, що дозволяє перемикатися на менш завантажені мережі Wi-Fi з надійнішим інтернет-підключенням. Крім того, якщо ви опинилися невідомо де без маршрутизатора або мережі Wi-Fi, ви можете скористатися послугою Wireless Direct для друку по бездротовому каналу просто зі свого телефона, планшета або ноутбука. Це означає, що ви вільні працювати там, де вам потрібно, друкуючи при цьому всі необхідні документи, що допомагають зміцнити стосунки з клієнтами (або керівником).

3. Підтримка спеціального паперу

Чоловік з ноутбуком у кафе друкує документи на принтері Canon PIXMA TR150.

Принтер Canon PIXMA TR150 малий за розміром, але вміщує до 50 аркушів звичайного паперу і підтримує різні типи носіїв.

Завдяки місткості 50 аркушів звичайного паперу вам не знадобиться надто часто додавати папір у принтер PIXMA TR150 протягом робочого дня. Це дуже зручно, якщо вам потрібно надрукувати набір анкет, тестів для учнів або великих договорів.

Обидва принтери також підтримують друк на конвертах і спеціальному папері, у тому числі папері високої роздільної здатності Canon High Resolution Paper, матовому фотопапері Matte Photo Paper, двосторонньому матовому папері Double-sided Matte Paper і магнітному фотопапері Magnetic Photo Paper. Завдяки такій універсальності ви зможете підібрати носій відповідно до своїх потреб і друкувати адреси просто на конвертах, щоб ваше листування виглядало професійно. Ви навіть можете друкувати сувенірні магніти зі своїм логотипом і телефонним номером, які можна віддавати клієнтам. А якщо ви вчитель, ви можете надрукувати власну золоту зірку, якою нагороджуватимете найкращих учнів.

4. Спеціальні шаблони

A Canon PIXMA TR150 printer on a table next to a man with a laptop.
Чоловік з ноутбуком друкує документи на принтері Canon PIXMA TR150.

Якщо ви часто використовуєте однакові форми, ви можете зберегти на принтері PIXMA TR150 або PIXMA TR150 з акумулятором до п’яти шаблонів.

Регулярно друкуєте один і той самий набір документів? Принтери PIXMA TR150 і PIXMA TR150 з акумулятором здатні зберігати до п’яти шаблонів, які можна миттєво надрукувати, щоб вам не доводилося шукати потрібні документи на ноутбуці, смартфоні чи планшеті. Форми, контракти, анкети, брошури — все це можна зберігати на принтері через Windows Driver3, а потім вибирати для друку на 1,44-дюймовому OLED-екрані пристрою.

5. Красиві й довговічні роздруківки

Чоловік за столом тримає планшет, на екрані якого — святковий буклет. Із принтера Canon PIXMA TR150 на столі поруч виходить кольорова роздруківка.

Отримайте документ із високим рівнем чіткості й неперевершеною якістю друку на темних ділянках Гібридні чорнила з виділеними пігментними чорнилами чорного кольору створюють чіткість тексту, в той час як кольори на основі барвників створюють яскраві принти.

В обох принтерах використовується гібридна система подавання чорнил, у якій чорне пігментне чорнило поєднане з картриджем на 4 кольорових чорнила на основі барвників. Це дозволяє друкувати як чіткі документи з максимальною різкістю, так і яскраві фотографії та графіки. Завдяки технології Canon ChromaLife100 ви можете бути впевнені, що ваші друковані фото зберігатимуться майже вічно4.

Щоб спростити обслуговування, кожен принтер обладнаний двома картриджами: одним для пігментного чорного чорнила, іншим — для кольорового. А щоб ви не залишилися без чорнил у найнезручніший момент, коли поблизу немає спеціалізованого магазину, ви можете відстежувати поточний рівень за допомогою зручного індикатора на екрані.

Компактні, тихі й прості в експлуатації принтери PIXMA TR150 і PIXMA TR150 з акумулятором дозволяють працювати на професійному рівні за будь-яких умов. Де б вам не довелось опинитися, принтер TR150 буде поруч.

Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

 1. Надруковано за допомогою порту USB без підключення за допомогою Wi-Fi
 2. Підтримка частоти 5 ГГц може бути недоступною у вашому регіоні.
 3. Шаблони необхідно завантажувати на принтер через драйвер принтера Canon, використовуючи тільки ПК із операційною системою Windows.
 4. На основі результатів прискореного тестування Canon, яке проводилося в темному місці в умовах контрольованої температури, вологості й газу, схожих на умови зберігання в альбомі з пластиковими сторінками. Компанія Canon не може гарантувати довговічність відбитків; результати можуть відрізнятися залежно від надрукованого зображення, часу висихання, умов відображення/зберігання і факторів навколишнього середовища

Подібна продукція

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери для дизайнерів

  Принтери — важливий інструмент для будь-якого дизайнера, і ми допоможемо вам підібрати модель для ваших потреб.

 • ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.

 • ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.