Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Macro Twin Lite MT-24EX

Керуйте освітленням під час макрозйомки за допомогою спалаху Macro Twin Lite MT-24EX. Розроблений для спеціалістів із макрозйомки, він забезпечує гнучкі можливості керування світлом і потужністю.

Переваги

  • Система замірювання спалаху E-TTL II
  • Ведуче число 24
  • Працює як головний бездротовий спалах
  • Дві лампи спалахів, які спрацьовують як разом, так і окремо
  • Можливість моделювання спалаху
  • Можливість кріплення спереду на об'єктив для макрозйомки або встановлення кожної головки окремо

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Macro Twin Lite MT-24EX

Система автоматичного замірювання спалаху


Подвійний спалах для макрозйомки Macro Twin Lite MT-24EX, сумісний з усіма цифровими однооб'єктивними дзеркальними фотоапаратами EOS, пропонує повністю автоматичне замірювання спалаху E-TTL II для точної експозиції спалаху в будь-якій ситуації. Кожна головка спалаху має ведуче число 12, що разом становить ведуче число 24. Це забезпечує достатню потужність спалаху навіть у разі значного наближення зображення.

Регулювання співвідношень


Керуйте двома головками спалаху разом або окремо для досягнення творчого результату. Налаштовуйте співвідношення величин спалахів у межах шестиступеневого діапазону для створення складних ефектів освітлення.
Кругле кріплення об'єктива* дозволяє обертати спалахи Twin Lite навколо об'єктива для освітлення по боках або вгорі та внизу. Знімайте дві головки спалаху з кільця кріплення і встановлюйте їх окремо для кращого керування освітленням або створення складніших ефектів освітлення.

Головний бездротовий спалах


Використовуйте спалах як головний бездротовий пристрій для увімкнення віддалених зовнішніх спалахів Speedlite серії EX. Завдяки можливості керування третьою групою світлового сигналу одного або більше керованих спалахів Speedlite можна краще освітлювати інші ділянки сцени, наприклад фон.

Підсвітка фокусування


Значне наближення зображення може ускладнювати фокусування. Підсвітка фокусування на кожній головці спалаху освітлює об'єкт, сприяючи фокусуванню вручну.
Два різні налаштування моделювання спалаху дозволяють увімкнути стробоскопічний попередній спалах за допомогою кнопки попереднього перегляду глибини різкості. Налаштування за замовчуванням дозволяє увімкнути дві лампи з відповідним налаштуванням потужності для точного оцінювання місць падіння тіней.

Джерело живлення


Спалах MT-24EX із живленням від 4 батарей типу AA або зовнішніх батарейних блоків, таких як CP-E4, є легким і портативним. Батареї типу AA забезпечують швидке заряджання спалаху, завдяки чому можна продовжувати знімати, не зволікаючи.

Користувацькі функції


Спалах MT-24EX із дев'ятьма користувацькими функціями можна налаштувати відповідно до своїх потреб.

* Для об'єктива з ультразвуковим двигуном для макрозйомки EF 180 мм f/3.5L потрібен адаптер Macro Lite Adaptor 72C, а для об'єктива з ультразвуковим мотором для макрозйомки EF 100 мм f/2.8L – адаптер Macro Lite Adaptor 67C

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Macro Twin Lite MT-24EX, функції та можливості цієї БФП.