Canon Speedlite 320EX

Speedlite 320EX

Із технологією бездротового допоміжного спалаху, повністю рухомою головкою спалаху та вбудованим світлодіодним ліхтарем для відеозйомки спалах Speedlite 320EX Canon відкриває нові творчі можливості для фотографів, які користуються фотокамерами EOS.

Переваги

  • Регулювання фокусної відстані до 32 м (ISO 100)
  • Компактний легкий дизайн
  • Повністю рухома головка спалаху з регульованим кутом освітлення для 24-мм та 50-мм об'єктивів
  • Вбудований світлодіодний ліхтар для відеозйомки
  • Функція бездротового допоміжного спалаху для використання як виносного спалаху TTL
  • Кнопка дистанційного спуску
  • Швидке і тихе перезарядження

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Speedlite 320EX

Висока потужність, компактний дизайн


Незважаючи на те, що спалах Speedlite 320EX легкий та компактний, він має можливість регулювання фокусної відстані до 32 м (ISO 100), забезпечуючи достатню потужність для освітлення великої площі та віддалених об'єктів.

Повністю рухома головка спалаху з регулюванням кута освітлення


Головку спалаху Speedlite 320EX можна підняти на 90 градусів, повернути праворуч та ліворуч, щоб світло відбивалося від стін або стелі для створення м'якшого освітлення без тіней. Кут освітлення можна збільшити відповідно до кута огляду 24-мм або 50-мм об'єктива.

Вбудований світлодіодний ліхтар для відеозйомки


Завдяки вбудованому світлодіодному ліхтарю спалах Speedlite 320EX може виявитися корисним не лише для фотографування, але й для зйомки відео в умовах слабкого освітлення.

Легкий у користуванні виносний спалах


Технологія бездротового допоміжного спалаху від Canon дозволяє користуватися Speedlite 320EX у режимі виносного спалаху так само легко, як і у гнізді на фотокамері, відкриваючи численні можливості для творчого освітлення плану.

Дистанційна зйомка


Експериментуйте з різним розташуванням елементів освітлення швидко та легко, використовуючи кнопку дистанційного спуску для спуску шторки фотокамери на відстані до 5 м, в той час регулюючи освітлення.

Швидка і тиха робота


Спалах Speedlite 320EX живлять чотири батареї AA/LR6, що забезпечують тихе перезарядження лише за 2,3 секунди після спалаху на повну потужність.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Speedlite 320EX, функції та можливості цієї БФП.