Canon Speedlite 270EX II

Speedlite 270EX II

Творче освітлення тепер можливе зі спалахом Speedlite 270EX II від Canon – цей компактний спалах можна однаково легко використовувати як виносний спалах та у гнізді фотокамери.

Переваги

  • Легкий компактний дизайн
  • Регулювання фокусної відстані до 27 м (ISO 100)
  • Рухома головка спалаху
  • Функція бездротового допоміжного спалаху для використання як виносного спалаху
  • Вмикання спуску шторки фотокамери EOS за допомогою кнопки дистанційного спуску
  • Змінний кут охоплення
  • Швидке і тихе перезарядження

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Speedlite 270EX II

Легкий компактний дизайн


Спалах Canon Speedlite 270EX II важить лише 155 г (без батарей), а його компактний дизайн дозволяє носити його навіть у найменших футлярах для аксесуарів.

Висока потужність спалаху


Незважаючи на крихітний розмір, спалах Speedlite 270EX II вирізняється високою потужністю та можливістю регулювання фокусної відстані до 27 м (ISO100) для зйомки зі спалахом з далекої відстані. Вимірювання E-TTL II з сумісними фотокамерами забезпечує точну експозицію спалаху в будь-якій ситуації, навіть якщо світло відбивається від стіни або стелі.

Рухома головка спалаху


Рухома головка спалаху Speedlite 270EX II дозволяє відбивати світло спалаху від стелі для більш м'якого підсвічування без утворення тіней.

Легкий у користуванні виносний спалах


Спалах Speedlite 270EX II можна вмикати дистанційно, використовуючи сумісну фотокамеру або сумісний спалах Speedlite. Ним однаково легко користуватись як у режимі виносного спалаху, як і у гнізді на фотокамері, що відкриває численні можливості для творчого освітлення плану.

Дистанційна зйомка


Експериментуйте з різним розташуванням елементів освітлення швидко та легко, використовуючи кнопку дистанційного спуску для спуску шторки фотокамери на відстані до 5 м, в той же час регулюючи освітлення.

Головка зі змінним кутом освітлення


Підлаштуйте кут освітлення спалаху Speedlite 270EX II до кута поля зору об'єктива, налаштовуючи головку спалаху на відповідне значення для 28-мм або 50-мм об'єктива.

Швидке і тихе перезарядження


Спалах Speedlite 270EX II живлять дві батареї AA/LR6, що забезпечують тихе перезарядження за 3,9 секунди після спалаху на повну потужність.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Speedlite 270EX II, функції та можливості цієї БФП.