boostyourbusiness
alt text goes here

ЗРОБІТЬ СВІЙ БІЗНЕС ВИДАТНИМ

Для кожного сміливця майбутнє може бути таким же яскравим як і власні ідеї

Маючи понад 50-річний досвід роботи, ми прагнемо допомагати бізнесу розкривати власний потенціал та досягати максимальної ефективності у світі високих вимог та діджиталізації. Беззаперечним є факт, що кожен підприємець прагне збільшити ефективність власного бізнесу та максимізувати продуктивність рішень для друкувальних пристроїв. Наш досвід та провідні технології у галузі друку охоплюють велику кількість рішень: від невеликих настільних пристроїв для домашнього офісу, до великих форматних та важких виробничих друкарських верстатів.

Ми пропонуємо клієнтам повний спектр апаратних та програмних рішень для невеликих офісів, що розроблені спеціально для задоволення усіх потреб.

Виклики

Як лідер України в області дизайну інтер'єру, Вікторія Файнблат знала, що презентація ідей так само важлива, як і їх реалізація.

А для цього їй було потрібно знайти для своєї студії надійний пристрій для друку, що допоміг би розкрити складні концепції для їх клієнтів та покращити їх презентацію.

Якісно надруковані креслення автоматично сприяють якості виконання інженерних робіт, тож Вікторії довелося знайти рішення, що влаштує ії вимоги.

Рішення Canon

Шукаючи економічне та якісне рішення для щоденного друку у власному бюро, Вікторія Файнблат обрала Canon Mega Tank PIXMA G6040.

Принтер дозволив дизайнерам та проектувальникам безкомпромісно якісно демонструвати на папері свої задуми та ідеї, а також заощадити час за допомогою легкого керування пристроєм.

У результаті студії Вікторії Файнблат вдалося значно оптимізувати витрати, незважаючи на значний обсяг друку щомісяця.

Nelipot-KV

Пропонуємо вам ще декілька історій успіху компаній, з якими ми були поруч на їх шляху до максимальної ефективності.

Більше інформації

Ukrainian

Використовуючи Canon PIXMA G6040 та Canon i-Sensys MF 746Cx, угорська компанія City Flowers довела, що бізнес буде процвітає, коли ваші клієнти отримають абсолютно унікальний досвід…

Більше інформації

Romanian

Історія словенського бренду органічної косметики, якому вдалося не відставати від зростаючих вимог на ринку та представити унікальний за допомогою Canon i-SENSYS MF746Cx.

Більше інформації

Greek

Використовуючи Canon PIXMA G6040, компанія Big Olive запропонувала своїм клієнтам спеціальні матеріали та виділилася у висококонкурентному туристичному бізнесі Греції.

Більше інформації

Знайдіть ідеальний принтер для вашого бізнесу

Canon пропонує широкий спектр струменевих та лазерних принтерів для вашого офісу. Наш помічник у виборі пристрою знайде принтер, що буде якнайкраще задовольняти ваші потреби і дозволить порівнювати технічні характеристики декількох девайсів.

Більше інформації

Printers-960x960