ІСТОРІЯ УСПІХУ

Відчуйте себе місцевим

Počutite se kot domačin

Завантажити повну інформацію


Цей пристрій як поєднання трудяги та художник, які допомагають вам одночасно! Я можу вже не уявляю життя без цього девайсу!

Янніс Зарас (Yannis Zaras)
Керуючий компанії Big Olive

Big Olive - провідний організатор заходів (DMC) в Афінах, створений у 2013 році, що пропонує отримати унікальний досвід у міському середовищі. 

Сьогодні компанія пропонує широкий спектр знань у галузі культурного ландшафту, включаючи подорожі, що представляють особливий інтерес, послуги з концептуальною гостинністю, дизайн та інсценування масштабних заходів та корпоративні заходи.

Picture BigOlive-Image1

Особливості персоналізації

Big Olive пропонує екскурсії по місту, розроблені відповідно до інтересів своїх клієнтів та наявного часу.

Вони усвідомлюють, що процес організації - непросте завдання. Вони повинні бути підготовлені до заходу шляхом складання точних маршрутів, складання графіку для точної кількості людей та підготовки персоналізованих друкованих дітей, які служать як інформаційними матеріалами, так і пам’ятками для подорожей.

Picture BigOlive-Image-2

Рішення від Canon

Big Olive усвідомив важливість високопродуктивного струменевого принтера з низьким рівнем затрат на обслуговуванням, який друкує як документи, так і фотографії. Завдяки PIXMA G6040 компанія знайшла надійне рішення, яке їм потрібно для покриття всіх своїх потреб у друку.

У робочому процесі, як у Big Olive, час швидкоплинний, тому їм потрібно розраховувати на швидкий та надійний принтер. Ось чому вони обрали PIXMA G6040.

"Я друкую все що завгодно, будь то електронний лист зі смартфону або заздалегідь певні шаблони зі спільного хмарного диска. PIXMA G може обробляти вміст з усіх джерел, оскільки він підключений до мого ноутбука, але також може друкувати зі свого смартфона через Wi-Fi ".

На принтері є гнучкі лотки для друку конвертів, карток, повноцінних документів А4, фотографій без полів, все, що потрубує Big Olive.

Співробітники компанії готують свої друковані матеріали, використовуючи вміст з різних джерел, документів, таблиць, фотографій, а PIXMA G віддає надруковані файли з великою швидкістю та якістю, незалежно від типу документа.

BigOlive-Image-5

Поруч

Завдяки об’ємним резервуарам для чорнил, PIXMA G пропонує нескінченний друк як шаблонів, так і готових матеріалів. Для Big Olive він поєднує в собі найкраще з обох світів – продуктивність лазерного принтеру та якісні фотографії і ілюстрації струменевого.

"Я ніколи не думав, що ми зможемо зробити це всього лише одним принтером, але PIXMA G6040 робить все ідеально!"

Picture BigOlive-Image-6