ІСТОРІЯ УСПІХУ

Коли мрії перетворюються на простір для життя.

ViktoriaFaynblat-KV

Завантажити повну інформацію

Вогонь народжується з іскри. Кохання починається з бажання. Розвиток — з подолання перешкод. А життєвий комфорт починається з дому. Ваш дім — ваша фортеця. І важливо, щоб до цієї фортеці ви бажали повернутися. Для цього й існує дизайн інтер'єру. У нашому розумінні.

Специфіка нашої роботи — втілення ваших ідей у матеріальному світі. Ми не чарівники, а професіонали. І любимо дивувати. Увага до кожної деталі — головний принцип. Адже наша робота — створювати ідеальний простір, який ви наповните щастям. Жодних роздумів. Просто відчинити двері й жити.

я вірю, що лише дизайн вашого житла, який створено індивідуально, здатен сформувати образ та є відображенням вашої особистості. В основі всього — клієнт з його лайфстайлом, звичками та поглядами. Ви визначаєте напрям, я створюю простір.

ViktoriaFaynblat-Image1


….Через те що наша робота постійно йде над великою кількістю проектів, друк займає дуже велику частину нашого життя: ми друкуємо з ранку до вечора.

Вікторія Файнблат
Власниця дизайн-бюро.

Долаючи нові виклики

Вікторія є засновником та власником бюро дизайну та архітектури житлових просторів.

Бізнес невпинно зростає, а якість послуг, що їх надає компанія приємно дивує найвибагливішого клієнта.

Через закономірне збільшення щоденного друку робочих документів, креслень та фото візуалізацій Вікторія звернула увагу на пристрої, що оптимізують вартість роздруківки зберігаючи високу якість будь-якого зображення. Додатковими вимогами до пристрою стали простота використання та дистанційний друк зі смартфону.

“Ми вигтовляємо висококласний продукт, тому в нас високі вимоги до друкуючої техніки, а саме: ефективність, економічність , надійність швидкість друку, якість та простота у використанні і обслуговувані.”

ViktoriaFaynblat-Image2

Рішення Canon

За 15 років роботи в компанії використовували різні бренди друкувальної техніки та зупинили свій вибір на Canon. Для щоденного використання Вікторія обрала модель Mega Tank PixmaG 6040.

“Мені подобається те що заправка швидка та зручна, і однієї заправки вистачає на довго… Чорні пігментні чорнила чудово друкують дрібні позначки на кресленнях…Крім того ми використовуємо фото друк і якість фото друку тішить не тільки нас, а й наших клієнтів…… Навіть якщо я знаходжусь не на робочому місці маю змогу використовувати пристрій за допомогою WI FI”

ViktoriaFaynblat-Image5

Mega Tank PixmaG 6040 ідеально виконує всі поставленні задачі. Якість роздруківок влаштовує вибагливих клієнтів а вартість дозволяє значно оптимізувати витрати враховуючи велику кількість друку щомісяця.

ViktoriaFaynblat-Image6


Досягнення кожної цілі, спонукає ставити перед собою нові. Тому мій бізнес стрімко розвивається і ми повинні відстежувати розвиток друкувальної техніки…. Тому що використання якісного продукту значно полегшує наші щоденні турботи.

Вікторія Файнблат
Власниця дизайн-бюро.