ІСТОРІЯ УСПІХУ

Залишаючи природний слід

Za naravni odtis

Завантажити повну інформацію
Predstavitev

Тіна і Саймон - пара, яку зустрілася випадково і вирішила виготовити власний природний дезодорант. Досліджуючи, як створити ідеальний виріб ручної роботи, вони протестували понад 200 його варіантів. Після того, як Тіна та Саймон виявили рецепт, яким вони були найбільше задоволені, вони зіткнулися з проблемою просування дезодоранту Nelipot на словенському ринку.

Зараз у них більше 20 різних продуктів та 7 співробітників, і хоча вся їх продукція досі ручноі роботи, вони не проти користуватися технікою в офісі. Наприклад, принтер Canon i-SENSYS, що робить роботу простішою та ефективнішою з перших днів роботи компанії.Коли ми п’ять років тому почали готувати косметику на кухні, ми не тільки готували, але й друкували. Для цього ми придбали наш перший принтер Canon i-SENSYS. Якби цей принтер міг розмовляти, він розповів би багато цікавих історій, як сильно тиснули на нього і про все, що він мав надрукувати…

Саймон Облак
Nelipot
Picture Nelipot-Image2

Зіткнувшись із викликами зростаючого бізнесу

Як тільки їх продуктивність та кількість працівників зросли, бізнесмени почали продавати більше продукції та довелося докладати більше зусиль у маркетинговій діяльності. Те, що вони хотіли, - це економічний принтер, який легко обслуговувати і швидше друкуватиме якісні матеріали.

З часом маркетинг став ще більшою частиною їх повсякденної роботи, оскільки Тіні та Саймону довелося підтримувати продажі та продовжувати зростання на ринку. Їм потрібно було багато матеріалів для медіа, подій та брошур, тому вони шукали швидкий та якісний принтер.

Soočanje z izzivi rastočega podjetja

Рішення Canon

Зіткнувшись із цими викликами, Тіна та Саймон миттєво подумали про нову модель Canon i-SENSYS - MF746Cx.

За винятком друку численних маркетингових матеріалів, сьогодні вони також використовують сканер у своїй повсякденній роботі, оскільки вони можуть сканувати рахунки-фактури та договори, надсилати їх клієнтам та діловим партнерам та сканувати відразу декілька документів через автоматичну подачу документів.

“Принтер дуже швидкий, робить якісні відбитки і має дуже важливу для нас функцію - сканування з автоподачика. Ми багато скануємо, оскільки бізнес почав перетворюватися на електронний бізнес.

Серія Canon i-SENSYS MF740 перевершує очікування найвибагливіших підприємств, піднімаючи продуктивність на найвищий рівень. Він може доставляти до 27 друкованих сторінок формату А4 за хвилину та 47 сканувань за хвилину, завдяки одночасному скануванню обох сторін за один прохід (MF746Cx та MF744Cdw). Усі моделі також мають автоматичний двосторонній друк для зменшення кількості використовуваного паперу.

“Одним із доказів того, наскільки хороший принтер, є наш логотип. Дизайн логотипу трохи складний, і якщо принтер недостатньо хороший, ви могли це побачити відразу.”

Rešitev podjetja Canon

Надійно крокуючи в майбутнє

Неліпот нещодавно випустив новий продукт - перший природний дезодорант в екологічній біорозкладальній упаковці. Оскільки це абсолютно новий тип продукції на ринку, їм потрібен сканер / принтер, який буде зберігати свої дані. Вони знали, що можуть довіряти Canon щодо цього питання. Universal Login Manager на MF746Cx дозволяє власникам підприємств точно відслідковувати, хто друкує, що і коли, потенційно економлячи гроші, зменшуючи непотрібний вихід. Вони також можуть контролювати доступ та захищати конфіденційні документи із захищеним друком PIN-коду.З запуском нашого нового продукту з'явилося багато спільного використання, друку та сканування документів, що містили високочутливу інформацію. Безпека принтера була дуже важливою в цей момент..

Саймон Облак
Nelipot