eos6d

Який тип відеоапаратури краще підійде для ваших відео?

Знайдіть пристрій для відеозапису, який краще за інші втілює в собі вашу пристрасть до створення сюжетів.

Якість і вибір

Фотоапарати та відеокамери Canon дають змогу знімати відео неперевершеної якості. Ми проаналізуємо основні переваги різних варіантів зйомки, щоб допомогти вам у виборі пристрою, що найкраще пасує до ваших потреб.

eos 80d

LEGRIA

Багатофункціональні спеціалізовані пристрої для відеозапису, призначені для сімейної чи професійної зйомки.

legria hf g40 right side

Створені для відеозйомки

Компактні відеокамери LEGRIA являють собою універсальне рішення для сімейної та професійної зйомки. Вони спеціально призначені для зйомки відео і відрізняються такими особливостями конструкції, як зручні ручки, стабілізація зображення для отримання оптимальних результатів, екрани зі змінним кутом нахилу та високоякісні вбудовані мікрофони.

lifestyle mike boyd

Тривалий час запису

Як довго вам треба здійснювати зйомку? Лінійка LEGRIA забезпечує дуже велику тривалість запису і є найкращим вибором для зйомки спортивних подій, вистав, концертів тощо. Серії EOS, IXUS і PowerShot ідеально підійдуть для творчої зйомки з короткими сесіями.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

Цифрові дзеркальні та бездзеркальні камери

Камери EOS зі змінними об’єктивами, що надають неперевершені творчі можливості.

eos 80d

Творче керування

Цифрові дзеркальні камери EOS і наші портативні бездзеркальні камери надають розширені можливості керування якістю зображення у відео завдяки величезному асортименту змінних об’єктивів та великим сенсорам APS-C або повнокадровим сенсорам. Виберіть відповідний об’єктив, щоб досягти кінематографічної якості та малої глибини різкості.

m6 lifestyle

Фотографії найвищої якості

Камери EOS забезпечують високу якість зображення як фото-, так і відеозйомки. Вам треба лише вибрати оптимальний розмір корпусу для ваших потреб — портативну бездзеркальну модель EOS або зручну у використанні повнорозмірну цифрову дзеркальну камеру EOS.

eos 80d tech

PowerShot та IXUS

Компактні камери з об’єктивами з фіксованою фокусною відстанню, які можна взяти з собою будь-куди.

powershot g7 x mark ii frt

Корисні риси для зйомки фотографій і відео

Компактні камери Canon PowerShot SX та IXUS є зручними у використанні і легко вміщаються у кишені чи сумочці, тож ідеально підійдуть для відеозйомки в дорозі. Крім того, вони мають чимало рис, на кшталт високого коефіцієнта збільшення, які є корисними не лише для фотозйомки, а й для запису відео.

powershot g3 x sample

Компактні камери з широкими можливостями для відеоблогерів

Наші кишенькові камери серії PowerShot G з сенсорами типу 1.0 чи більшими забезпечують високу якість зйомки з малою глибиною різкості. Камера PowerShot G7 X Mark II також має відкидний екран, який полегшує зйомку під різними кутами, і тому буде вдалим вибором для відеоблогерів.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Усе ще потрібна допомога?

Дізнайтеся більше про відеокамери серії LEGRIA HF-G та відмінності між зйомкою відео у форматах 4K та HD.