Wide range of lens options
alt text goes here

Широкий вибір об’єктивів

Скористайтеся усіма перевагами функції автофокусування Dual Pixel CMOS із повнокадровими об’єктивами з кріпленням EF від Canon. Завдяки додатковим байонетним кріпленням PL і B4 (потрібен перехідник з EF/PL на B4) ви можете насолоджуватися неперевершеною якістю зображення від Canon із цілою низкою об’єктивів.

Кріплення Canon EF із блокуванням Cinema Lock

Надзвичайно надійні та зручні в роботі повнокадрові об’єктиви з кріпленням EF забезпечують незрівнянні оптичні характеристики у найширшому діапазоні фокусних відстаней.

Кріплення Canon EF із блокуванням Cinema Lock надасть потрібної стабільності під час зйомки об’єктивами з великою фокусною відстанню, зберігаючи всі переваги системи EF.

Canon EF mount with Cinema Lock

Корекція периферійного освітлення

Скористуйтеся перевагами функції передавання інформації з об’єктива в корпус камери, яка дозволяє автоматично коригувати рівень освітлювання кутів, компенсуючи параметри об’єктива. Вона буде надзвичайно корисною для ширококутних об’єктивів і надасть більшої реалістичності зображенню.

Peripheral illumination correction

Корекція хроматичної аберації

Ця функція дозволяє усунути ефект кольорових смуг (хроматичної аберації), який виникає через різницю показників заломлення для різних довжин хвиль на периферійних частинах екрана.

Щоб дізнатись про сумісні об’єктиви, див. розділ «Поширені запитання» на сторінці, присвяченій обслуговуванню.

Дізнайтеся більше

Chromatic aberration correction

Кріплення PL

Повнокадрова EOS C700 також постачається з байонетним кріпленням PL для об’єктивів, сумісних із технологією Cooke /i Technology. Компанія надає послугу заміни EF на PL або PL на EF.

PL mount

Конфігурація для телевізійних трансляцій

Використовуйте сенсор у режимі Super-16 із перехідником Canon B4 MO-4E/MO-4P для об’єктивів для телевізійної трансляції та 12-контактним роз’ємом, щоб оцінити переваги функції дистанційного керування діафрагмою, а також запису даних про фокус, масштабування й положення діафрагми. 12-контактний з’єднувач об’єктива дозволяє активувати функцію живлення рукоятки.

Broadcast configuration

Дізнайтеся про інші переваги