Multiple recording formats including 5.9K RAW
alt text goes here

Широкий вибір форматів записування, зокрема 5,9K RAW

Для пришвидшення процесу зйомки записуйте файли у форматі 5,9K RAW або 4K ProRes за допомогою додаткового пристрою CODEX CDX-36150 або файли у форматі 4K ProRes або 4K XF-AVC на внутрішню картку пам’яті.

Записування у форматі 5,9K RAW

Функція записування у форматі 5,9K RAW з додатковим стикувальним пристроєм запису CODEX CDX-36150 дозволяє записувати матеріали у форматі 4K (12/10 біт) зі швидкістю до 60 кадр./с, у форматі 2K RAW зі швидкістю до 168 кадр./с або 4K ProRes зі швидкістю до 60 кадр./с. Доступна з кріпленням V-lock або Gold Mount відповідно до існуючої системи акумулятора.

5.9K RAW recording

Запис у форматі ProRes або XF-AVC на внутрішню карту пам’яті

Матеріали в якості 4K/UHD та у форматі ProRes або XF-AVC, записані на картку CFast 2.0™, можна переносити в системи нелінійного монтажу без конвертації, що дозволяє зекономити час і кошти на виробництво.

Internal ProRes or XF-AVC recording

Естафетне записування та записування допоміжних файлів

Гніздо для SD-карток дозволяє записувати додаткові файли стандарту 4:2:0 (8 біт) у форматі XF-AVC для негайного редагування. На картку SD також можна зберігати фотографії, метадані, меню та іншу інформацію.
Завдяки наявності двох гнізд для SD-карток ви можете одночасно створювати резервну копію даних або переходити під час запису з картки на картку.

Proxy file and relay recording

Дізнайтеся про інші переваги