Accurate and reliable autofocus
alt text goes here

Точність і надійність автофокусування

Система Dual Pixel CMOS від Canon дозволяє оператору з легкістю зберігати чіткість об’єктів, які рухаються в кадрі, а також має функцію, яка спрощує ручне фокусування.

Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF

Унікальна технологія автофокусування від Canon забезпечує ефективне відстеження фокуса. Світлочутливий елемент сенсора CMOS складається із двох окремих фотодіодів, які зчитуються окремо для автофокусування з визначенням фаз або разом для обробки зображення. Технологію Dual Pixel CMOS AF можна легко використовувати на 80 % кадру (за висотою та шириною), забезпечуючи високу точність зображення, що не поступається його якості.

Dual Pixel CMOS AF technology
Face detection and tracking

Розпізнавання та відстеження облич

Технологія АФ із розпізнаванням облич дозволяє відстежувати обличчя в кадрі, зберігаючи його у фокусі.

Налаштування параметрів автофокусування

Функція меню для налаштування параметрів автофокусування, завдяки більшій універсальності і ступеню керованості, дозволяє користувачу вибирати швидкість і чутливість автофокуса, надаючи реалістичнішої різкості зображенню.

Autofocus tuning

Допомога з використання технології фокусування Dual Pixel

Ця функція надає підказки у вигляді графічного відхилення фокусу (спереду/позаду): коли об’єкт зйомки знаходиться у фокусі, прямокутник стає зеленим і оператор може навести його вручну.

Dual pixel focus guide

Дізнайтеся про інші переваги