ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДМИКНИЙ МОДУЛЬ

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДМИКНИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ СИСТЕМИ EOS VR

Дізнайтеся, як створювати захоплюючий тривимірний контент за допомогою сумісної повнокадрової камери EOS та об’єктива RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE, застосовуючи простіший та ефективніший робочий алгоритм системи EOS VR.
Програма EOS VR Utility

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДМИКНИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ СИСТЕМИ EOS VR

Програма EOS VR Utility

Те, що колись було складним процесом вирівнювання, синхронізації та зшивання з кількома камерами / файловими системами, тепер набагато простіше завдяки програмі EOS VR Utility1від Canon, з якою конвертація стереоскопічних кадрів та фотографій для редагування і відтворення стала набагато більш ефективнішою.
Програма EOS VR Utility

Рівнокутне перетворення

Для того щоб перегляд VR-контенту з кутом захоплення 180° (рухомого чи нерухомого) був належним, коли використовується VR-гарнітура, необхідно змінити порядок зображень для лівого та правого ока й виконати рівнокутне перетворення двох кругових зображень, зроблених об’єктивом «риб’яче око». Це рівнокутне перетворення вимагає використання програми EOS VR Utility від Canon і ефективно «стискає» два кругових зображення, зроблених об’єктивом «риб’яче око», у два розташованих поруч «квадратних» зображення, (стандартний формат для файлів VR-зображень із кутом захоплення 180°), готових для перегляду через VR-гарнітуру або редагування в сумісному програмному забезпеченні чи системі NLE. Установлюючи прапорець у програмі EOS VR Utility, користувачі можуть перемикатися між конвертованими та неконвертованими зображеннями.

Основне редагування

Переглядайте та відтворюйте відео, одночасно відзначаючи потрібні точки входу та виходу для експорту.

Програма EOS VR Utility
Програма EOS VR Utility

Різноманітні варіанти експорту

Відеофайли можна експортувати в різній роздільній здатності та в різні професійні кодеки, включно з файлами DPX та ProRes, і редагувати й класифікувати їх у сумісній програмі NLE, наприклад Adobe Premiere Pro. Фотографії експортуються у форматі JPEG.

Підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro

Новий підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro1 дозволяє авторам контенту конвертувати й редагувати відзнятий матеріал безпосередньо з програми NLE та виконувати такі спеціалізовані завдання, як узгодження кольорів і монтаж.
Підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro

Чому Premiere Pro?

Adobe Premiere Pro — це провідна в галузі програма для створення насиченого й захоплюючого середовища віртуальної реальності. Підмикний модуль EOS VR від Canon для Adobe Premiere Pro дозволяє автоматично виконувати рівнокутне перетворення, одночасно безперебійно імпортуючи файли Canon VR в межах одного простого процесу. Потім конвертовані файли можна просто додати до шкали часу, відредагувати та оцінити звичайним способом, після чого вони готові до кінцевого експорту та розповсюдження.

Підпишіться та отримайте більше

Усі користувачі можуть насолоджуватися безкоштовним пробним періодом та здійснювати конвертацію нерухомих зображень і відео тривалістю менше двох хвилин. Однак для експорту відео тривалістю дві хвилини або більше за допомогою EOS VR Utility або імпорту за допомогою підмикного модуля EOS VR для Adobe Premiere Pro потрібна платна підписка. Оформивши підписку на EOS VR Utility та підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro, ви зможете отримати доступ до більш просунутих і професійних функцій програм, серед яких такі:

  • Конвертація відеороликів тривалістю більше двох хвилин
  • Високоякісний експорт відеороликів у DPX/Pro Res

Програма EOS VR Utility

Подібна продукція

Вас також можуть зацікавити…

  1. Програма EOS VR Utility та підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro потрібні для рівнокутного перетворення записаних VR-зображень із кутом захоплення 180°. Для доступу до всіх описаних вище функцій та експорту в кодеки може знадобитися платна підписка.
  2. Для сумісності з VR-технологією може знадобитися актуальне оновлення внутрішнього програмного забезпечення.

    ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ VR-СИСТЕМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОМЕРЦІЙНОГО ПРОДУКТУ.