ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДМИКНИЙ МОДУЛЬ

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДМИКНИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ СИСТЕМИ EOS VR

Дізнайтеся, як створювати захоплюючий тривимірний контент за допомогою сумісної повнокадрової камери EOS та об’єктива RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE, застосовуючи простіший та ефективніший робочий алгоритм системи EOS VR.
Програма EOS VR Utility

Службова програма EOS VR Utility

Те, що колись було складним процесом вирівнювання, синхронізації та зшивання з кількома камерами / файловими системами, тепер набагато простіше завдяки програмі EOS VR Utility1від Canon, з якою конвертація стереоскопічних кадрів та фотографій для редагування і відтворення стала набагато більш ефективнішою.

Оновлення програмного забезпечення службової програми EOS Utility

Version1.2
 • — Підтримка відео RAW, включно з 60 кадр/с з 8K/60P RAW LT (EOS R5 C)
 • — Підтримка прискорення графічного процесора (NVIDIA для Windows / Metal для Mac)
 • — Підтримка Apple silicon
 • — Додатковий формат файлу експорту (Windows)
 • — Додаткова функція маски об’єктива
Canon Camera

Рівнокутні проекційні зображення

Для того щоб перегляд VR-контенту з кутом захоплення 180° (рухомого чи нерухомого) був належним, коли використовується VR-гарнітура, необхідно змінити порядок зображень для лівого та правого ока й виконати перетворення двох кругових зображень, зроблених об’єктивом «риб’яче око», на рівнокутні проекційні зображення. Таке перетворення на рівнокутні проекційні зображення вимагає використання службової програми EOS VR Utility від Canon і ефективно перетворює два кругових зображення, зроблених об’єктивом «риб’яче око», на два розташованих поруч «квадратних» зображення, (стандартний формат для файлів VR-зображень із кутом захоплення 180°), готових для перегляду через VR-гарнітуру або редагування в сумісному програмному забезпеченні чи системі NLE. Установлюючи прапорець у програмі EOS VR Utility, користувачі можуть перемикатися між конвертованими та неконвертованими зображеннями.

Підтримка відео RAW (8K/60P)

Сумісні відеофайли RAW, зняті підтримуваними камерами (включно з файлами у форматі 8K/60P RAW LT з камери EOS R5 C), автоматично обробляються службовою програмою EOS VR Utility, що ще більше спрощує процес роботи з RAW-форматом. Доступ до базових параметрів, включно з балансом білого, ISO, яскравістю, колірним простором і гаммою, забезпечує результати професійного рівня із широким динамічним діапазоном

EOS VR Utility - RAW controls crop
Програма EOS VR Utility

Основне редагування

Переглядайте та відтворюйте відео, одночасно відзначаючи потрібні точки входу та виходу для експорту.

Різноманітні варіанти експорту

Відеофайли можна експортувати в різній роздільній здатності та в різні професійні кодеки, включно з файлами DPX і ProRes (Mac), і редагувати й класифікувати їх у сумісній програмі NLE, наприклад Adobe Premiere Pro. Фотографії експортуються у форматі JPEG.

Програма EOS VR Utility

Підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro

Новий підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro1 дозволяє авторам контенту конвертувати й редагувати відзнятий матеріал безпосередньо з програми NLE та виконувати такі спеціалізовані завдання, як узгодження кольорів і монтаж.

Оновлення програмного забезпечення підмикного модуля EOS VR

Version1.2
 • — Підтримка прискорення графічного процесора (NVIDIA для Windows / Metal для Mac)
 • — Підтримка Apple silicon
 • — Додаткова функція маски об’єктива
Підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro

Чому Premiere Pro?

Adobe Premiere Pro — це провідна в галузі програма для створення насиченого й захоплюючого середовища віртуальної реальності. Підмикний модуль EOS VR від Canon для Adobe Premiere Pro дозволяє автоматично виконувати рівнокутне перетворення, одночасно безперебійно імпортуючи файли Canon VR в межах одного простого процесу. Потім конвертовані файли можна просто додати до шкали часу, відредагувати та оцінити звичайним способом, після чого вони готові до кінцевого експорту та розповсюдження.

Підпишіться та отримайте більше

Усі користувачі можуть насолоджуватися безкоштовним пробним періодом та здійснювати конвертацію нерухомих зображень і відео тривалістю менше двох хвилин. Однак для експорту відео тривалістю дві хвилини або більше за допомогою EOS VR Utility або імпорту за допомогою підмикного модуля EOS VR для Adobe Premiere Pro потрібна платна підписка.

Програма EOS VR Utility

Подібна продукція

 • Система Cinema EOS

  EOS R5 C

  Знімайте захоплюючі відео у форматі 8K та робіть фотографії з роздільною здатністю 45 Мп за допомогою нашої найменшої камери Cinema EOS, яка готова до будь-яких завдань.
  Докладніше EOS R5 C
 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.
  Докладніше EOS R5
 • Об’єктив RF VR

  RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Знімайте світ у приголомшливій віртуальній реальності за допомогою цього інноваційного об’єктива серії L, створеного для того, щоб зробити вашу подорож до VR максимально комфортною.
 1. Службова програма EOS VR Utility та підмикний модуль EOS VR для Adobe Premiere Pro потрібні для перетворення записаних VR-зображень із кутом захоплення 180° із сумісної камери Canon на рівнокутні проекційні зображення. Службова програма EOS VR Utility версії 1.2 або новішої дозволить конвертувати підтримувані файли у форматі Canon RAW, включно з файлами у форматі 8K RAW LT/60P з камери EOS R5 C (сумісні формати RAW можуть відрізнятися для кожної камери), а також підтримує Apple silicon і прискорення графічного процесора. Для конвертації відео тривалістю понад 2 хвилин може знадобитися оформити платну послугу за підпискою, для чого потрібен ідентифікатор Canon. Для використовуваної камери також буде потрібно встановити спеціальну програму HEVC Activator.
 2. Для сумісності з VR-технологією може знадобитися актуальне оновлення внутрішнього програмного забезпечення.

  ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! ЦЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ VR-СИСТЕМИ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД КОМЕРЦІЙНОГО ПРОДУКТУ.