Заощаджуйте на чорнилі

Фірмові чорнила Canon забезпечують найкращу якість, довговічність і стійкість роздруківок. Високопродуктивні картриджі XL допомагають заощаджувати на фірмових чорнилах Canon, не втрачаючи при цьому якість. Крім того, заощаджувати допомагають подвійні комплекти і мультикомплекти — вони зручні й доступні за цінами, нижчими порівняно із придбанням їхніх складових поодинці.

top-banner.jpg

Заощаджуйте 50 % на кожній сторінці, користуючись чорнилами XL

Заощаджуйте 30 % на кожній сторінці, користуючись чорнилами XL

Чорнило XXL дає змогу роздрукувати до 1000 сторінок

Картриджі XL

Друкуйте більше, витрачаючи менше

Картриджі PIXMA XL та XXL розраховані на значно більшу кількість роздруківок, ніж стандартні картриджі. Це дає можливість довше не замінювати чорнило — ідеальний варіант, якщо ви часто друкуєте. Фірмові чорнила Canon XL дають змогу заощаджувати витрати на кожній сторінці — це означає, що ви можете друкувати більше, витрачаючи менше, не поступаючись при цьому якістю.

XL-banner_XL.JPG
XL-banner_Multi.jpg

Мультикомплекти

Зручність і економія

Мультикомплекти містять два або більше різних типів картриджів для одного принтера. У цих комплектах застосовується поєднання чорнил, що часто використовуються спільно для зручності й економії.

Подвійні комплекти

Для великотиражного друку

Подвійні і потрійні комплекти містять відповідно два або три однакових картриджі. Ці комплекти пропонують користувачам надзвичайну економію, ідеально підходять для частого використання та великого обсягу друку.

XL-banner_Twin.jpg

Показники заощадження на кожній сторінці розраховані на основі цін і кількостей роздрукованих сторінок Canon RSP (стандарт ISO/IEC 24711) під час використання чорнил XL порівняно з їхніми звичайними еквівалентними ресурсами.