Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Друкуйте комерційні фотографії студійної якості за допомогою цього фотопринтера формату A3 з 10-чорнильною системою. Цей пристрій пропонує друк вражаючих професійних фотографій — як кольорових, так і монохромних, підтримує різні носії та має розширені можливості підключення.

PIXMA PRO10

Переваги

  • Високоякісний фотопринтер формату A3+
  • Система 10 пігментних чорнильниць
  • Професійні кольорові та монохромні фотографії
  • Рівномірний якісний глянець і глибина чорного кольору
  • Неперевершена стійкість зображень
  • Підмикний модуль друку для ефективної обробки потоку завдань
  • Підтримка широкого спектру матеріалів
  • Розширені можливості з’єднання

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PIXMA PRO-10

Фотографії студійної якості


Завдяки системі 10 чорнильниць пристрій PIXMA PRO-10 друкує вражаючі професіональні знімки різних розмірів від 10 x 15 см до формату A3+, або навіть шириною 35 см (14 дюймів). Це ідеальне рішення для фотографів, що бажають створювати високоякісні фотографії для виставок або для продажу.

Професійні кольори


Пігментні чорнила LUCIA забезпечують вражаючі та надихаючі результати у вигляді зображень з винятковою стійкістю та довговічністю. Система 10 чорнильниць відтворює широку гаму кольорів, забезпечує яскравість зображень і чіткість найменших деталей.

Вражаючі чорно-білі фотографії


Пристрій PIXMA PRO-10 має три спеціальні монохромні чорнила, які дають змогу створювати гарні чорно-білі фотографії із плавними переходами відтінків. Чорні матові чорнила та чорні чорнила для фотографій завжди доступні для друку, що виключає можливість марнування чорнила в разі заміни фотопаперу із глянсового на матовий.

Рівномірний глянець


На віддруковану поверхню глянсового та напівглянсового паперу наноситься ґрунтовка Chroma Optimizer для підвищення щільності чорного кольору, розширення кольорової гами та отримання фотографій з остаточним рівномірним глянсуванням.

Якість і швидкість


Пристрій PIXMA PRO-10 оснащений друкуючою головкою, створеною за технологією FINE, з об’ємом краплі 4 піколітри, що забезпечує друк фотографій із роздільною здатністю 4800 точок/дюйм і відтворенням найменших деталей без ефекту зернистості. Високоякісний знімок із полями формату A3, кольоровий чи чорно-білий, можна роздрукувати менше ніж за 4 хвилини.

Ефективна робота


Новий підмикний модуль Print Studio Pro робить обробку потоку завдань професійного друку простою та ефективною. Цей модуль до основних програм для роботи із зображеннями містить всі параметри друку в одному простому для керування меню.

Узгодження кольорів


Новий драйвер колірного профілю PRO Mode від Canon забезпечує узгодженість кольорів віддрукованого зображення та зображення на екрані. Для отримання ще більш чітких кольорів ви можете створити унікальний профіль ICC, чи навіть точно налаштувати принтер за допомогою програми Colour Management Tool Pro від Canon.

Вибір паперу


Друкуйте на папері бажаного вами вигляду та формату. Пристрій підтримує оригінальний фотопапір Canon, а також можна скачати та користуватися профілями ICC від Canon для багатьох типів паперу таких добре відомих виробників, як Hahnemühle, Ilford і Canson.

Можливості підключення


Принтер можна підключити до Wi-Fi і Ethernet, що дає змогу розмістити його будь-де. Це ідеальне рішення для фотографів, які працюють вдома, або для маленьких студій. Друкуйте фотографії безпосередньо зі смартфону чи планшетного ПК за допомогою програми Easy-PhotoPrint від Canon або технології Apple AirPrint.

Нагороди

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA PRO-10, функції та можливості цієї БФП.

Micro ink droplets for precise print

Мікрокраплі чорнила для точного друку

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

Superb photolab-quality print head

Друкуюча голівка, яка забезпечує неперевершену фотолабораторну якість

Only change the ink which runs out

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

High longevity pigment ink

Пігментне чорнило для довговічного друку

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Print plug-in for photo applications

Підмикний модуль друку для прикладних програм для роботи з фотографіями

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт

Print directly onto disc

Прямий друк на диск

Prints up to A3+ and 35cm wide

Друк у розмірі до A3+ і 35 см у ширину