Canon PIXMA MP230

PIXMA MP230

Стильний багатофункціональний пристрій забезпечує високу якість друку, сканування й копіювання. Легке в користуванні програмне забезпечення дає змогу керувати друком веб-сторінок і впорядковувати та друкувати фотографії.

PIXMA MP230

Переваги

  • Багатофункціональний пристрій: принтер, сканер і копіювальний апарат
  • Просте настроювання й експлуатація
  • Швидкий друк документів і фотографій
  • Друкуйте більше з додатковими високопродуктивними чорнильними картриджами
  • Легкий і ефективний друк веб-сторінок
  • Програма My Image Garden
  • Програма для друку фотографій із Facebook

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon PIXMA MP230

Зручність роботи з багатофункціональним пристроєм


Стильний багатофункціональний пристрій обладнаний системою картриджів FINE, відтак ідеально підходить для щоденного друку, копіювання та сканування. Завдяки швидкості A4 ISO ESAT, яка складає 7,0 зобр./хв. (монохромний друк) і 4,8 зобр./хв. (кольоровий друк), не потрібно довго чекати, доки документ роздрукується. Можна також створити копію A4 сканування в кольорі приблизно за 14 секунд і кольорову копію документа у форматі A4 приблизно за 30 сек.

Якість FINE


Друкуюча головка FINE із чорнильною краплею 2 піколітри та максимальною роздільною здатністю 4800 точок на дюйм забезпечують високу якість роздруківок із високим рівнем чіткості. Гібридна система чорнил із ChromaLife100+ забезпечує тривалу яскравість кольорів зображень і чіткість тексту.

Заощаджуйте на чорнилі


Друкуйте більше, витрачаючи менше, завдяки економним і високопродуктивним картриджам PG-512 і CL-513. Вони забезпечують друк значно більшої кількості документів, ніж стандартні картриджі, відтак замінювати чорнило потрібно рідше, і це дуже зручно для тих, хто друкує часто.

My Image Garden


Використовуйте весь потенціал для творчості пристрою PIXMA за допомогою однієї панелі інструментів для легкого фотодруку, сканування та доступу до онлайнових служб. Її функції роботи з фотографіями, зокрема розпізнавання обличчя, дають змогу знаходити на ПК давно забуті фотографії та створювати привабливі нові композиції для друку.

Друк безпосередньо з Facebook


Створюйте яскраві нагадування про незабутні події, друкуючи фотографії безпосередньо з Facebook. Програма Print Your Days дає змогу однією простою дією розрукувати фотографії з Facebook — власні або фото друзів — і створити чудові колажі.

Захоплення відеокадрів


Друк із відео стандарту Full HD дає змогу друкувати якісні фотографії з відеозображень, знятих цифровою камерою Canon або відеокамерою. Можна вибрати окремі кадри або злити кілька кадрів в одну фотографію, щоб досягнути цікавого ефекту.

Інтелектуальний друк веб-сторінок


За допомогою програми Easy-WebPrint EX можна легко та швидко друкувати веб-сторінки. Цей підключаємий модуль браузера Internet Explorer дає змогу копіювати фрагменти з кількох веб-сторінок і поєднувати їх на одній сторінці, щоб друкувати тільки потрібні дані.

Заощадження енергії


Функція автоматичного вимкнення автоматично вимикає принтер через заданий період часу, що дає змогу заощаджувати енергію. Для зручності роботи функція автоматичного ввімкнення знову вмикає його в разі запуску друку. Завдяки технології швидкого старту Quick Start багатофункціональний пристрій починає працювати за лічені секунди після ввімкнення.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MP230, функції та можливості цієї камери.

Convenient and easy to replace

Легка та зручна заміна

Micro ink droplets for precise print

Мікрокраплі чорнила для точного друку

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

High resolution scanning

Сканування з високою роздільною здатністю

Facebook photo printing

Фотодрук із Facebook

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт

Smart web printing

Інтелектуальний друк веб-сторінок

Quality long lasting photos

Якісні довговічні фотографії