Інтелектуальний друк для тих, хто завжди на зв’язку

Надихніть себе на творчість. Завдяки системі із шести чорнильниць і можливості друкувати вражаючі знімки безпосередньо з пристрою ви отримаєте неперевершені роздруківки. Цей пристрій, створений для якісного та швидкого друку, дає змогу користувачам легко підключатися до смартфонів, планшетів і хмари завдяки інтуїтивно зрозумілим сенсорним елементам керуванням.

Емілі та фенакістископ

Скористайтеся перевагами швидкого високоякісного друку

Друк високоякісних фотографій за лічені секунди. Друкуйте бездоганні знімки з роздільною здатністю до 9600 точок/дюйм. Завдяки технології FINE (FINE technology) компанії Canon ви отримаєте красиві та насичені кольорові або вражаючі чорно-білі фотографії

Ваші можливості для творчості

«Це дає мені змогу бути ближче до зображень, які дають мені натхнення, надрукувати їх і розмістити навколо себе, а також ділитися власними роботами» (Емілі, художниця інтернет-сервісу Vine)
За допомогою пристроїв серії PIXMA MG7700 Series ви можете отримувати натхнення від зображень будь-коли — де б вони не зберігались. Друкуйте свої зображення у високій якості та втілюйте свої творчі ідеї за допомогою камери, смартфону, планшета або навіть хмарних служб.

Висока якість друку завдяки новим чорнильницям Canon

Друкуйте фотографії формату 10 x 15 см без полів усього за 21 секунду завдяки нашій системі із 6 роздільних чорнильниць. Легко та зручно — просто замініть чорнило, яке закінчується.
Завдяки удосконаленому проявленню кольорів, зокрема сірого кольору для бездоганного друку чорно-білих зображень і пігментного чорного для високої чіткості тексту, усе, що ви надрукуєте, без сумніву, вражатиме.

Просте підключення між принтером і пристроєм

Створювати власний проект, коли є змога друкувати з будь-якого пристрою, стало ще простіше. Завдяки програмі Canon PRINT можна без зайвих зусиль сканувати та друкувати матеріали з планшета або телефону. У режимі Wi-Fi Direct® створюється бездротова мережа без точок доступу, що спрощує підключення принтера до смартфону або планшета

Виконуйте свої щоденні справи за допомогою друку

Виконуйте свої щоденні справи за допомогою друку

З легкістю роздрукуйте будь-які зображення, які сфотографуєте чи знайдете онлайн.

Завантаживши програму Canon PRINT, ви зможете без зайвих зусиль друкувати та сканувати зображення, зроблені власноруч або знайдені в Інтернеті. За допомогою смартфону або планшета можна навіть отримувати безпосередній доступ до хмарних служб, переглядати посібник, перевіряти стан принтера чи рівень чорнил у реальному часі.

Near Field Communication (NFC)

Near Field Communication (NFC)

Яким би пристроєм ви не користувалися, ми потурбувалися про те, щоб ви могли з легкістю підключитися до свого принтера. Легко та швидко підключайте свої сумісні пристрої до принтера за допомогою функції NFC. Просто завантажте програму Canon PRINT, торкніться своїм пристроєм із підтримкою NFC до принтера — і все готово для роботи.

Безпроводова технологія PictBridge

Безпроводова технологія PictBridge

Можливість робити знімки камерою та друкувати їх у неперевершеній якості, не використовуючи комп’ютер, допоможе заощадити ваш час. Завдяки бездротовій технології можна надсилати зображення на друк безпосередньо з камери.

Зручний друк і сканування безпосередньо з хмари

PIXMA Cloud Link

Підтримується друк фотографій за лічені секунди з Instagram, Facebook і Flickr завдяки вдосконаленій технології PIXMA Cloud Link

Перегляд відео

Реалізуйте свої творчі можливості за допомогою друку

Відчуйте свободу творчості завдяки хмарному друку та скануванню з хмари. Надихайтеся можливістю ділитися з іншими, перебуваючи в дорозі, і друкувати в домашніх умовах. Удосконалена технологія PIXMA Cloud Link дає можливість за лічені секунди роздрукувати фотографії з ваших улюблених соціальних мереж, як-от Facebook, Instagram і Flickr.

Улюблені фото з Інтернету — на папері

Універсальний принтер, який допоможе втілити всі ваші задуми.
Програма Canon PRINT дає змогу друкувати, відразу як у вас з’явиться натхнення, де б ви в цей час не перебували. Переглядайте файли з Facebook, Instagram або вашої хмарної платформи на своєму мобільному пристрої або прямо на принтері та друкуйте її за лічені секунди.

Вивантажуйте зіскановані файли до хмарних служб

Сканування до хмарних служб

Вивантажуйте зіскановані документи та зображення безпосередньо з принтера до хмарних служб.
Завдяки підтримці служб Google Диск, можна миттєво ділитися зісканованими документами з іншими

Перегляд відео

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран від Canon

Зручний доступ до всіх ваших хмарних платформ

Створено саме для вас. Відкривайте свої хмарні платформи прямо з нашої інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі одним дотиком.
Сенсорний екран із діагоналлю 8,8 см дає змогу швидко знайти потрібні зображення, попередньо їх переглянути й без проблем роздрукувати, навіть не відходячи від принтера.

Specifications

Only change the ink which runs out

Only change the ink which runs out

Optional high yield inks

Optional high yield inks

Use and share wirelessly

Use and share wirelessly

Print from and scan to the cloud

Print from and scan to the cloud

Canon PRINT Inkjet/SELPY app

Canon PRINT Inkjet/SELPHY app

Easy to use touch panel

Easy to use touch panel

Large touch screen display

Large touch screen display

Connect quickly with NFC support

Connect quickly with NFC support

View full specification

Download drivers, software, firmware and manuals.

Product support

Models in this series*

  • PIXMA MG7750 - Black
  • PIXMA MG7751 - White
  • PIXMA MG7752 - Red
  • PIXMA MG7753 - Gold

* some colours only available in selected stores

Accessories

Вам також може сподобатися...

Ознайомтеся з низкою домашніх фотопринтерів і багатофункціональних пристроїв PIXMA і виберіть саме той принтер, який підходить вам найбільше.

MG3650

З легкістю підключайте цей компактний багатофункціональний принтер із підтримкою Wi-Fi до інтелектуальних пристроїв і хмари. Насолоджуйтеся швидким та якісним друком, копіюванням і скануванням за допомогою функції двостороннього друку та додатковим чорнильним картриджам XL.

Серія MG5700 Series

Друкуйте та скануйте без жодних проблем із використанням смартфонів, планшетів і хмарних технологій. Створюйте чудові зображення та документи за допомогою цього зручного й універсального багатофункціонального принтера з 5-колірною системою чорнил.

Серія MG6800 Series

Цей високопродуктивний багатофункціональний пристрій із 5-колірною системою чорнил оснащено модулем Wi-Fi і сенсорним екраном, що спрощує друк документів і фотографій безпосередньо зі смартфонів, планшетів і хмарних служб зберігання даних.