Canon PIXMA MG2540

PIXMA MG2540

Зручний у використанні компактний багатофункціональний принтер, сканер і копіювальний апарат у стильному білому корпусі з можливістю використання додаткових економічних чорнильних картриджів XL і програмним забезпеченням для інтелектуального друку веб-сайтів.

PIXMA MG2540

Переваги

  • Компактний багатофункціональний пристрій для дому: друк, копіювання та сканування
  • Стильний пристрій у білому корпусі
  • Висока якість роздруківок завдяки роздільній здатності до 4800 точок/дюйм і технології FINE (FINE technology)
  • Додаткові чорнильні картриджі XL друкують більше, витрачаючи менше
  • Функція автоматичного ввімкнення вмикає принтер, якщо ви починаєте друк; функція автоматичного вимкнення вимикає його, якщо він не використовується

Характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MG2540

Компактний і стильний багатофункціональний пристрій


Цей швидкісний багатофункціональний пристрій, ідеальний для повсякденного друку, сканування й копіювання, обладнано системою картриджів FINE для отримання фотографій і документів професійної якості. Завдяки компактності та стильному білому корпусу він займає небагато простору та забезпечує легке завантаження паперу й заміну чорнила.

Швидкий і якісний друк


Система картриджів FINE із чорнильною краплею розміром щонайменше 2 піколітри та роздільною здатністю друку щонайбільше 4800 точок/дюйм забезпечують високу чіткість. Зі швидкістю друку у форматі A4, що відповідає стандарту ISO ESAT і становить 8,0 зобр./хв для монохромних роздруківок і 4,0 зобр./хв для кольорових, друк документів відбувається майже без очікування.

Заощаджуйте на чорнилі


Друкуйте більше, витрачаючи менше. Картриджі XL FINE забезпечують друк значно більшої кількості сторінок, і потреба в заміні чорнила виникає рідше. Це дуже зручно, якщо ви часто друкуєте. До того ж, можна заощаджувати до 30 % чорнила на кожному аркуші порівняно зі звичайними картриджами.

My Image Garden


Універсальне програмне забезпечення, яке застосовується до всіх можливостей PIXMA та передбачає рішення для впорядкування та друку фотографій, сканування й доступу до онлайнових служб. Удосконалені функції, зокрема розпізнавання облич, полегшують процедуру пошуку серед усіх фотографій на ПК — навіть тих, про які вже давно забули, — і створюють із них нові привабливі композиції для друку.

Інтелектуальний друк веб-сторінок


Функція автоматичного обтинання підмикного модуля Easy-WebPrint EX для Internet Explorer дає змогу легко друкувати з Інтернету тільки потрібні дані. Можна також скопіювати вибрані дані з кількох веб-сторінок і роздрукувати на одному аркуші або зберегти їх у вигляді PDF-файлу.

CREATIVE PARK PREMIUM


Ця онлайнова служба дає змогу завантажувати та друкувати фотографії, малюнки й авторські роботи від визнаних у всьому світі фотографів і художників. Створюйте вітальні листівки, календарі та цікаві об’ємні вироби з паперу.

Заощадження енергії


Функція автоматичного вимкнення автоматично вимикає принтер після певного часу простою, заощаджуючи енергію. Функція автоматичного ввімкнення знову вмикає його, якщо ви починаєте друк. У безшумному режиму робочий шум значно знижується, щоб забезпечує майже безшумний друк удома.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA MG2540, функції та можливості цієї БФП.

Convenient and easy to replace

Легка та зручна заміна

High resolution photo printing

Фотодрук із високою роздільною здатністю

High resolution scanning

Сканування з високою роздільною здатністю

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

One-stop creative software

Комплексне програмне забезпечення для творчих робіт

Smart web printing

Інтелектуальний друк веб-сторінок

Turns on when you start printing

Вмикається, якщо ви починаєте друк

Near silent printing at home

Майже безшумний друк у домашніх умовах