Об’єктиви для EOS M

Canon Mount Adapter EF-EOS M

Легкий перехідник для кріплення будь-якого об’єктива EF до камери EOS M для швидкої та якісної зйомки.

Переваги

 • Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-M для камери EOS M

 • Сумісність з усім асортиментом камер

 • Знімне кріплення штатива

Характеристики

 • Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-M

  Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-EOS M підходить до камери EOS M і його можна брати із собою будь-куди. Він дає змогу користуватися кріпленням EF-M на камері EOS M для будь-яких об’єктивів EOS із величезного асортименту Canon, що надає вам безліч творчих можливостей.

 • Сумісність із повним асортиментом об’єктивів Canon EF та EF-S

  Розширте можливості своєї системи EOS M і розкрийте свої творчі здібності. Адаптер кріплення EF-EOS M надає необмежений доступ до повного асортименту об’єктивів Canon EF та EF-S, тож ви можете користуватися своїми звичними об’єктивами та випробовувати нові, щоб отримувати бажані знімки. До широкого асортименту об’єктивів входять об’єктиви з фіксованим фокусом та варіооб’єктиви з фокусною відстанню від 8 до 800 мм, тож ви можете знімати будь-що — від вражаючих величних пейзажів до чудових знімків диких тварин зі значної відстані. Ви також можете експериментувати зі спеціальними об’єктивами — наприклад, об'єктивами для макрозйомки, які дають змогу робити надзвичайно великі плани прихованих подробиць щоденного життя, або об’єктивами типу «риб’яче око» для створення унікальних ефектів на зображенні.

 • Знімне кріплення штатива

  Щоб забезпечити ідеальну рівновагу камери під час зйомки та зменшення ефекту розмиття, адаптер кріплення EF-EOS M обладнаний знімним кріпленням штатива, яке дає змогу перенести вагу об’єктива на штатив.