Canon Адаптера кріплення EF-EOS M

Адаптера кріплення EF-EOS M

Цей невеликий і легкий адаптер кріплення EF-M дає змогу кріпити будь-які об’єктиви EF та EF-S із величезного асортименту Canon до камери EOS M, у тому числі спеціальні об’єктиви для макрозйомки та об’єктиви типу «риб’яче око».

Переваги

  • Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-M для камери EOS M
  • Сумісність з усім асортиментом камер
  • Знімне кріплення штатива

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Адаптера кріплення EF-EOS M

Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-M


Невеликий і легкий адаптер кріплення EF-EOS M підходить до камери EOS M і його можна брати із собою будь-куди. Він дає змогу користуватися кріпленням EF-M на камері EOS M для будь-яких об’єктивів EOS із величезного асортименту Canon, що надає вам безліч творчих можливостей.

Сумісність із повним асортиментом об’єктивів Canon EF та EF-S


Розширте можливості своєї системи EOS M і розкрийте свої творчі здібності. Адаптер кріплення EF-EOS M надає необмежений доступ до повного асортименту об’єктивів Canon EF та EF-S, тож ви можете користуватися своїми звичними об’єктивами та випробовувати нові, щоб отримувати бажані знімки. До широкого асортименту об’єктивів входять об’єктиви з фіксованим фокусом та варіооб’єктиви з фокусною відстанню від 8 до 800 мм, тож ви можете знімати будь-що — від вражаючих величних пейзажів до чудових знімків диких тварин зі значної відстані. Ви також можете експериментувати зі спеціальними об’єктивами — наприклад, об'єктивами для макрозйомки, які дають змогу робити надзвичайно великі плани прихованих подробиць щоденного життя, або об’єктивами типу «риб’яче око» для створення унікальних ефектів на зображенні.

Знімне кріплення штатива


Щоб забезпечити ідеальну рівновагу камери під час зйомки та зменшення ефекту розмиття, адаптер кріплення EF-EOS M обладнаний знімним кріпленням штатива, яке дає змогу перенести вагу об’єктива на штатив.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Адаптера кріплення EF-EOS M, функції та можливості цієї БФП.

Related Products