Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Універсальний і компактний варіооб’єктив 18—55 мм із кріпленням EF-M для EOS M. Ідеально підходить для фото- й відеозйомки будь-чого — від дивовижних пейзажів і чарівних портретів до динамічних подій.

Переваги

  • Універсальний варіооб’єктив 18—55 мм ідеально підходить для щоденного використання
  • Легко переносити з EOS M
  • Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки
  • Динамічна стабілізація зображення для плавного відеозапису
  • Надчіткі зображення завдяки 4-етапному стабілізатору зображення
  • Швидке автофокусування під час фотозйомки, режим ручного регулювання фокуса

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Універсальний варіооб’єктив 18—55 мм ідеально підходить для щоденного використання


EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM — високоякісний варіооб’єктив, який ідеально підходить для щоденного використання. Він охоплює фокусний діапазон 18—55 мм і знімає все — від дивовижних пейзажів і чарівних портретів із м’яким розмиттям фону до динамічних подій.

Легко переносити з EOS M


Завдяки компактному й легкому корпусу об’єктива зі стильною алюмінієвою поверхнею та кріпленню EF-M для EOS M цей об’єктив можна легко брати в подорожі.

Плавне та безшумне автофокусування завдяки кроковому приводу під час відеозйомки


Слідкувальний автофокус дає змогу легко записувати високоякісне відеозображення з різким фокусом. Він працює з використанням внутрішнього фокусу та крокового приводу для забезпечення плавного й безшумного фокусування під час відеозйомки, завдяки чому відеозображення стають рівномірними та менш розмитими.

Динамічна стабілізація зображення для плавного відеозапису


Тремтіння камери перестає бути проблемою під час ручної зйомки або під час переходів для відстеження подій. Для нейтралізації кочення й тремтіння та забезпечення плавного відеозапису в об’єктиві EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM використовується динамічна стабілізація зображення в режимі відеозйомки.

Надчіткі зображення завдяки 4-етапному стабілізатору зображення


Об’єктив EF-M 18-55mm f/3,5-5,6 IS STM дає змогу отримувати надчіткі фотографії навіть під час ручної зйомки в умовах слабкого освітлення. Об’єктив обладнано чотириетапним стабілізатором зображення Canon, який зменшує тремтіння камери та дає змогу отримувати чудові зображення в умовах недостатнього освітлення без помітного розмиття зображення.

Швидке автофокусування під час фотозйомки, режим ручного регулювання фокуса


Завдяки швидкій високоточній системі автофокусування під час фотозйомки можна легко зафіксувати потрібну мить на чудових фотографіях. Ви можете будь-коли скористатися функцією пріоритету ручного регулювання фокуса без змінення режиму автофокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products