Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Унікальна конструкція серед довгофокусних варіооб’єктивів. EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM оснащено дифракційним оптичним елементом, що забезпечує компактність, малу вагу та чудову якість зображення

Переваги

  • Тришаровий дифракційний оптичний елемент
  • Довжина лише 9,99 см
  • Стабілізатор зображення
  • Швидкісне АФ із пріоритетом ручного фокусування
  • Кругла діафрагма для приємного боке
  • Блокування кільця трансфокатора

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Високотехнологічне рішення


Завдяки багатошаровому дифракційному оптичному елементу, технології USM і стабілізації зображення EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM — це вершина конструкторської думки серед точних об’єктивів.

Дифракційний оптичний елемент


EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM оснащено дифракційним оптичним елементом, що дає змогу зменшити фізичні розміри об’єктива, зберігши чудову якість зображення. Цей елемент поєднує в собі характеристики флюоритових і наднизькодисперсних елементів, що забезпечує високу контрастність, різкість і точне керування хроматичними абераціями.

Стабілізатор зображення


Об’єктив EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM має триступеневий стабілізатор зображення, що ідеально підходить для зйомки з рук. Можна використовувати витримку, на три ступені тривалішу, ніж звичайно, без розмиття зображення. Значне зміщення в певному напрямку автоматично розглядається як панорамування, і стабілізація зображення в цьому напрямку вимикається.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування.

Приємна розмитість фону


Кругла діафрагма, керування якою здійснюється з використанням електромагніта, надає ділянкам, які знаходяться за межами фокуса, більшої плавності та виділяє об’єкти у фокусі на розмитому фоні.

Інтеграція в систему EOS


Структуру двигуна АФ об’єктива розроблено в точній відповідності до особливостей новітньої лінійки EOS, що дає змогу в повній мірі використовувати перевагу швидкодії об’єктива. Цей об’єктив забезпечує оптимальний вимір експозиції під час зйомки зі спалахом, передаючи інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери серії EOS.

У гармонії з довкіллям


Відповідно до жорсткої екологічної політики Canon в оптиці об’єктивів використовується тільки скло, що не містить свинцю.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products