Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200mm f/2.8L USM

EF 70-200 мм f/2,8 L USM — це зум-телеоб’єктив професійної якості зі швидкою діафрагмою, популярний серед фотографів, що знімають тварин, спортивні події, весілля та портрети.

Переваги

  • Високоефективний зум-телеоб’єктив серії L
  • Постійна максимальна величина діафрагми f/2,8
  • Чотири наднизькодисперсні елементи об’єктива
  • Мінімальна фокусна відстань 1,5 м
  • Водо- та пилостійкий
  • Восьмипелюсткова діафрагма
  • Ультразвуковий привід кільцевого типу

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 70-200mm f/2.8L USM

Зум-телеоб’єктив, що не поступається провідним об’єктивам


Один із найкращих зум-телеоб’єктивів у лінії EF, що не поступається за оптичними характеристиками провідним об’єктивам. Чотири наднизькодисперсні (UD) оптичні елементи, що виправляють хроматичні аберації, і кілька груп наближення дають змогу виконувати внутрішнє фокусування, отримуючи високу якість зображення при будь-якому коефіцієнті наближення. Сумісний з Extender EF 1,4x та 2x.

Швидка діафрагма з постійним максимальним значенням


Зйомка в умовах недостатнього освітлення можлива завдяки швидкій максимальній діафрагмі f/2,8, що не змінюється в усьому діапазоні зуму. Така діафрагма також дає змогу регулювати глибину різкості.

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Аксесуари


До комплекту входить бленда та м’який футляр.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 70-200mm f/2.8L USM, функції та можливості цієї БФП.

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.