Canon EF 28mm f/1.8 USM

EF 28mm f/1.8 USM

Конструкція об’єктива EF 28 мм f/1,8 USM створює баланс між доступністю та оптичними можливостями, а його швидка максимальна діафрагма f/1,8 дає змогу виконувати зйомку з рук в умовах недостатньої освітленості.

Переваги

  • Широкий кут зору 75° на повнокадрових камерах
  • Швидка діафрагма зі значенням f/1,8
  • Ультразвуковий привід фокусування з постійною можливістю ручного фокусування
  • Найближча відстань фокусування 25 см
  • Асферичний елемент об’єктива
  • Розмір фільтра 58 мм

Докладний опис властивостей

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 28mm f/1.8 USM

Швидкий і широкий


Максимальне значення діафрагми f/1,8 дає змогу використовувати коротку витримку в різноманітних умовах освітлення та створювати ефект розмитості фону за допомогою регулювання глибини різкості. Асферичний елемент об’єктива усуває спотворення та забезпечує чіткість зображення на кожній ділянці кадру.
Встановлений на камеру EOS із датчиками формату APS-C, об’єктив EF 28 мм f/1,8 USM забезпечує кут зору, еквівалентний 45-міліметровому об’єктиву на повнокадровій камері, що робить його ідеальним стандартним об’єктивом зі швидкою діафрагмою.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення бліків і ефекту «привиду», що виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Інтеграція із системою вимірювання спалаху E-TTL II


Об’єктив EF 28 мм f/1,8 USM передає інформацію про відстань до сумісної системи спалаху E-TTL II камери EOS, що забезпечує оптимальну інтенсивність спалаху.

Технічні характеристики виробу

Дізнайтеся більше про Canon EF 28mm f/1.8 USM, функції та можливості цієї камери.

Related Products