Canon EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM

EF 200mm f/2L IS USM — це високоякісний середній телеоб’єктив для професійних фотографів. Велике значення діафрагми f/2 гарантує найкращі результати зйомки в приміщенні та в умовах недостатнього освітлення.

Переваги

  • Конструкція об’єктивів серії L
  • Велика діафрагма f/2, п’ятиступенева технологія стабілізації зображення із системою виявлення штатива
  • Покриття об’єктива Super Spectra
  • Флюоритові та наднизькодисперсні оптичні елементи
  • Ультразвуковий автофокус кільцевого типу з постійною можливістю ручного фокусування

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon EF 200mm f/2L IS USM

Якість серії L


Серія L — це провідна лінійка професійних об’єктивів Canon, що представляє найточнішу оптику EF. Об’єктиви серії L поєднують у собі високу ефективність, легкість використання й високий рівень волого- та пилонепроникності.

Велика діафрагма f/2


Максимальне значення діафрагми f/2 забезпечує надзвичайну швидкість зйомки без спалаху в умовах недостатньої освітленості. Велике значення діафрагми дає змогу точно регулювати глибину різкості для привабливої портретної зйомки.

П’ятиступеневий стабілізатор зображення


П’ятиступенева технологія стабілізації зображення компанії Canon дозволяє використовувати до п’яти разів більшу витримку без помітного збільшення розмиття зображення. Функція автоматичного виявлення панорамування вимикає стабілізацію зображення в горизонтальному або вертикальному напрямку, коли об’єктив стежить за рухомим об’єктом. Коли камера знаходиться на підпорі, система виявлення штатива автоматично вимикає стабілізацію зображення.

Покриття Super Spectra


Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і покращує контрастність. Воно також зменшує утворення відблисків і ореолів, які виникають внаслідок відбиття світла від датчика фотокамери.

Флюоритові та наднизькодисперсні оптичні елементи


Для оптимальної роботи об’єктив обладнано флюоритовими та наднизькодисперсними оптичними елементами, що зменшує хроматичні аберації. Це забезпечує високу чіткість, контрастність і надзвичайну якість зображення.

М’яке розмиття фону


Кругла діафрагма надає розфокусованим ділянкам м’якості й органічного вигляду. Чіткі об’єкти переднього плану виділяються на м’якому розмитому фоні.

Фокусування з використанням ультразвукових хвиль


Ультразвуковий привід кільцевого типу забезпечує надзвичайно швидке та майже безшумне автофокусування. Завдяки відмінному статичному обертальному моменту можливе безпомилкове й точне наближення до об’єкта фокусування. Крім того, у будь-який час можна скористатися режимом ручного регулювання фокуса без виходу з режиму автофокусування.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon EF 200mm f/2L IS USM, функції та можливості цієї БФП.

Галерея зразків

Переглянути Галерею

Related Products

Ширококутні об’єктиви

Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете вмістити в кадр більше.