FINE cartridges

ЧОРНИЛО PIXMA

КАРТРИДЖІ PIXMA FINE

Струменевий картридж PIXMA FINE забезпечує чудову якість друку фотографій та документів із максимальною ефективністю, а також багатофункціональність і мінімум клопоту.

Чому саме чорнильні картриджі FINE?

Струменевий картридж Canon PIXMA FINE забезпечує повну колірну гаму, необхідну для друку фотографій і документів приголомшливої якості. Чорнильниці та друкуючу головку об’єднано в одному зручному блоці, який можна легко замінити за лічені секунди. Система картриджів FINE також забезпечує високу швидкість друку, коли кожна секунда на рахунку.

Canon Camera

Легко встановити, легко замінити

Система подавання чорнил Canon FINE розроблена з урахуванням потреб користувача. Залежно від принтера, що вимагає заміни лише одного або двох блоків, менше часу витрачається на обслуговування, а більше часу на друк. Сама чорнильниця просто фіксується одним натисканням, що підтверджується звуковим сигналом або клацанням принтера після її фіксації. Готово!

Чудова якість друку та довговічність — незалежно від складності завдання

У системі подавання чорнил FINE із пігментними та кольоровими чорнилами на основі барвників використовується наша технологія ChromaLife 100. Це означає, що отримані роздруківки гарантовано будуть зберігатися до 100 років. Система FINE також є відмінним універсальним інструментом для друку. Насправді вона ідеально підходить для друку не лише фотографій, а й вітальних листівок, матеріалу для термоперенесення і будь-яких матеріалів для творчості чи створення виробів.

Canon Camera

Чорнильниці за серіями моделей

Допомогти вибрати потрібні чорнила?

Дізнайтеся більше про чорнила, тонер і папір для вашого принтера Canon.