ЧОРНИЛО PIXMA

РОЗДІЛЬНІ ЧОРНИЛЬНІ КАРТРИДЖІ PIXMA

Роздільні чорнильні картриджі Canon PIXMA допоможуть вам отримати максимум від фотографій, забезпечуючи високоякісні відбитки струминного друку з точним і яскравим відтворенням кольорів.

Чому саме роздільні чорнильні картриджі?

Асортимент роздільних чорнильниць Canon PIXMA створений бути кращим. Вони мінімізують відходи та підтримують ефективність, забезпечуючи до 35 %1 більше відбитків у порівнянні з неоригінальними чорнилами. Оригінальні роздільні чорнильниці Canon — 100%-во надійні, щоб ви могли друкувати з меншим стресом. Картриджі не зламаються, не протечуть і забезпечать захист вашого принтера від внутрішніх пошкоджень.

Canon Camera

Відмінна якість друку

Якщо вам потрібні фотографії найвищої якості, краще за все використовувати окремі чорнильниці Canon. Вони передають кожну деталь зображення, дозволяючи отримати фотографії фотолабораторної якості з насиченими кольорами, тонами й текстурою без зайвих ліній та смуг щоразу, коли ви друкуєте.

Ефективність і стабільність друку

Оригінальні чорнильні картриджі Canon PIXMA забезпечують незмінно високу якість друку. У системі з роздільними чорнильницями використовуються окремі чорнильниці для компонентних кольорів, тому, коли чорнило певного кольору закінчується, вам необхідно замінити лише одну чорнильницю. Більш того, за такого підходу скорочуються витрати на друк!

PIXMA_TS8250

Чорнильниці за серіями моделей

Допомогти вибрати потрібні чорнила?

Дізнайтеся більше про чорнила, тонер і папір для вашого принтера Canon.
  1. За основу взяті дані дослідження Keypoint Intelligence 2018 року — дослідження, проведеного Buyers Lab на замовлення Canon, де порівнюються картриджі Canon із картриджами інших виробників. Детальну інформацію можна знайти на сайті https://www.canon-europe.com/printers/genuine-consumables/. Відсоток відбитків може змінюватися залежно від використання чорнильниць стандартного розміру/XL/XXL.