Жодних компромісів щодо якості!

ПОТУЖНИЙ ЗУМ

Варіооб’єктив камери Canon дозволяє експериментувати й творити без шкоди для якості незалежно від того, чи знімаєте ви в місті або наближаєтеся до природи поза його межами.

Об’єктив зі змінною фокусною відстанню дає змогу не лише фокусуватися на віддалених об’єктах, як-от дикі тварини чи повний місяць, а й отримувати кращі результати за будь-яких обставин — від портретів до будівель і їжі на тарілці. Усе залежить від об’єктива, яким ви користуєтеся.

Що менше число на вашому об’єктиві, то ширша перспектива, що дозволяє захопити більшу частину сцени — чому б не поекспериментувати з об’єктивом "риб’яче око", який ідеально підходить для зйомки інтер’єрів. Або ж використовуйте ширококутний об’єктив, щоб вивести атмосферу концерту на фото на геть новий рівень.

Робіть знімки й відео повсякденного життя, що здаються реальними, або приголомшливі портрети своїх друзів і родичів із налаштуваннями для середньої відстані. Або обирайте більші значення, щоб наблизити віддалені об’єкти — від кількох метрів до кількох сотень метрів!

У всіх камерах Canon використовується оптичний варіооб’єктив, який відкриває абсолютно новий світ творчої свободи. Наші дзеркальні та бездзеркальні камери також підтримують різноманітні об’єктиви — ідеальний варіант для тих, хто любить творчість.

І це все, що вам потрібно знати! Звісно, найцікавіший спосіб навчитися — просто відразу почати клацати своєю камерою. Це також допоможе вам швидко зрозуміти, як функція масштабування на вашому об’єктиві дозволяє досягти найкращих результатів у будь-якій ситуації.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!