Настав час для творчості!

ОБЕРІТЬ СВІЙ ФОКУС

Чи ви будь-коли замислювалися над тим, як зупинити рух або розмити його? Або захопити сонячні промені чи зоряне нічне небо? Камери Canon допоможуть вам закарбувати світ так, як ви завжди хотіли.

Фокусування в камері Canon дає вам творчу свободу, що дозволить покращити якість і надати знімкам професійнішого вигляду. Є два ключові моменти, про які потрібно пам’ятати: глибина різкості (контролюється діафрагмою) і рух (контролюється витримкою).

1.
Глибина різкості визначає, яка частина зображення знаходиться у фокусі. Для любителів кулінарної зйомки й батьків, що фотографують своїх дітей, мала глибина різкості робить об’єкт зйомки помітнішим, розмиваючи фон. Це досягається шляхом зменшення діафрагми. Під час зйомки сцен, сповнених деталями, наприклад природних і міських пейзажів, більша діафрагма дає змогу розмістити все у фокусі.

2.
Камери також дають свободу творчого підходу до руху завдяки експериментам із витримкою. Що коротша витримка, то швидше камера робить знімок, завдяки чому ця техніка є ідеальною для стоп-кадрування руху, наприклад дітей під час бігу або водоспаду. Довша витримка дозволяє зафіксувати весь рух на одному знімку, що призводить до ефекту розмиття. Тут також може допомогти штатив!


І це все, що вам потрібно знати! Звісно, найцікавіший спосіб навчитися — просто відразу почати клацати камерою. Це також допоможе вам швидко зрозуміти, як ці два фактори (глибина різкості й витримка) дозволяють досягти дивовижних результатів у будь-якій ситуації.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!