Світло — не складніше, ніж порахувати від 1 до 3

ОПАНУЙТЕ ОСВІТЛЕННЯ

Ви чудово проводите час, хапаєте телефон, щоб зафіксувати цей момент, але результати трохи розчаровують. Вашим фото не вистачає яскравості, енергії та інтимності моменту. Таке траплялося з кожним...

Розуміння і контроль налаштувань освітлення на камері Canon дозволять перетворити знімки й відео, які ви робите, і зафіксувати незабутні моменти у всій їхній красі. Існує три ключові моменти, про які потрібно знати — ISO, витримка й діафрагма. От і все.

1.
ISO — це чутливість камери до світла: вищі значення ISO ідеально підходять для зйомки за умов низької освітленості. Високі значення ISO також додають зображенням зернистості, створюючи відчуття фактурної вінтажності! Нижчі значення ISO ідеально підходять для сонячних днів і світлих приміщень. Низькі значення ISO також підкреслюють насиченість кольорів!

2.
Витримка визначає час, протягом якого затвор камери залишається відкритим, і кількість світла, яке він пропускає. Швидша витримка пропускає менше світла, а довша — більше, тому ви зможете легко компенсувати яскравість або похмурість освітлення в будь-якій ситуації.

3.
Діафрагма (або число f) визначає розмір отвору, який пропускає світло. Менші діафрагми, такі як f/2,8, пропускають більше світла, а більші, як-от f/8, — менше світла. Це дозволяє вам контролювати процес зйомки, навіть коли її умови змінюються (наприклад, у похмуру погоду).


І це все, що вам потрібно знати! Звісно, найцікавіший спосіб навчитися — просто відразу почати клацати своєю камерою. Це також допоможе вам швидко зрозуміти, як ці три фактори (ISO, витримка та діафрагма) поєднуються та забезпечують вам найкращі результати в будь-якій ситуації.

НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!